2 renk logo

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - 2 renk logo Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar konuyu dogru yeremi actım bilmiyorum ama photoshopta yapılacagı icin buraya actım eger hatam varsa simdiden özür dilerim sorunum elimde chevrolet logosu var tiff olarak bunu bir evrakta ...

2 renk logo
ccckezman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ccckezman

Öğrenci (Grafik) / Ankara

2 renk logo

Alt 25-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar konuyu dogru yeremi actım bilmiyorum ama photoshopta yapılacagı icin buraya actım eger hatam varsa simdiden özür dilerim sorunum elimde chevrolet logosu var tiff olarak bunu bir evrakta maliyet acısından 2 renk basmamız gerekiyor ben su sekilde yaptım channelden 2 rengi kapattım o sekilde yaptım sizce hatam varmı yada önerilerinizi alabilirmiyim herkese saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

power088 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

power088

Eğitimci / Zonguldak

Alt 25-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışma nerede?
Bu mesajdan alıntı yap
eser38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eser38

Eğitimci / İstanbul

Alt 25-04-2009 #3
Channel'de iki rengi kapatırsan o renge ait tonlar kaybolabilir ve logo tam gözükmeyebilir. İmage mode'den greyscale yapıp daha sonra duatone'dan kullanacağın renkleri ekleyebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ccckezman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ccckezman

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 25-04-2009 #4
haklısın eser hocam channelden kapatırsam o renge ait sekillerde gider en iyisi dedigin gibi yapmak ama bir anda kafam durdu icinden cıkamadım ozaman duotone yapıp 2 renk bi sarı bi siyah logo bu sekilde sarıya yakın olur yazılarda siyah olursa 2 renkte bitirmis olurum isi cok tesekkürler yardımın icin
Bu mesajdan alıntı yap