2 saattir uğraşıyorum Corelden psd çeviremedim lütfen yardım edin

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - 2 saattir uğraşıyorum Corelden psd çeviremedim lütfen yardım edin ...

2 saattir uğraşıyorum Corelden psd çeviremedim lütfen yardım edin
Pixies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pixies

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu dosyayı 2 saattir uğraşıyorum cdrden psdye çeviremedim lütfen bana acil olarak bu dosyayı psdye çevirebilirmisiniz..?Dosyayının aksama 6 ya yetişmesi lazım
Bilen birisi için 5 dk sürmez Hotfile yada rapidden yükleyip konuya yada ******@h... ekleyip gönderirseniz çok mutlu olurum
Dosya Budur

Hotfile.com: One click file hosting: Graphic2.CDR

yardım edicek varsa eğer konuya ben edebilirim diye yazarsa bende ona göre araştırma yapıcam veyahut yapmıcam lütfen yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 01-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ayrıca export ederek psd ye çevirmek bu kadarmı zorki ayrıca fontlarıda convertlememişin

İletişim bilgileri veren üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum içerisinde iletişim bilgileri belirli alanlar dışında vermek yasaktır.

Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki düzelt butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap
grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2010 #3
export ederek psd ye çevir
Bu mesajdan alıntı yap
Hulya AKSAKAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hulya AKSAKAL

Grafiker / Kocaeli

Alt 01-08-2010 #4
export edip psd cevir. yaz<ılarınıda convertle
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 01-08-2010 #5
Boşuna yazmayın, o konuyu yazdığında msnini vermişti ekledim , iletişime geçtim sorununu çözdü...2 saattir uğraşıyorum Corelden psd çeviremedim lütfen yardım edin
tabi msn vermesi yasaktı , msn vermesine kızdım 2 saattir uğraşıyorum Corelden psd çeviremedim lütfen yardım edin
Bu mesajdan alıntı yap
izge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izge

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 10-08-2010 #6
güzelimmm,anladım zor durumda kaldın da;insan böyle durumlarda söyler İLETİŞİM ya bi şey uydur,bi şeyler yapar gibi yap..ne biliim,bil işini.. : )
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-08-2010 #7
güzelimmm,anladım zor durumda kaldın da;insan böyle durumlarda söyler İLETİŞİM ya bi şey uydur,bi şeyler yapar gibi yap..ne biliim,bil işini.. : )
İşini bilmenin en iyi yolu forum kurallarını okumaktan geçer.
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-08-2010 #8
Boşuna yazmayın, o konuyu yazdığında msnini vermişti ekledim , iletişime geçtim sorununu çözdü...2 saattir uğraşıyorum Corelden psd çeviremedim lütfen yardım edin
tabi msn vermesi yasaktı , msn vermesine kızdım 2 saattir uğraşıyorum Corelden psd çeviremedim lütfen yardım edin
Çok güzel yapmışsınız da bu bilgiyi sizin yerinize mesajı yazan arkadaşın yazması gerek miyor muydu?
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2010 #9
İşini bilmenin en iyi yolu forum kurallarını okumaktan geçer.
:alkis::alkis::alkis::alkis::giggle:
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 15-08-2010 #10
Çok güzel yapmışsınız da bu bilgiyi sizin yerinize mesajı yazan arkadaşın yazması gerek miyor muydu?
haklısın...
sana bir örnek :
"Arkadaşıma yardımcı olduğumda biter işi, birdaha işi olmadıkça göremem..."
yani arkadaş gördüyse işini, bu konu da kapanmıştır...
aslında güzel yapmadım, bir hata yaptım eklemeyecektim çünkü kurallara uymayan birine yardım edilmesi iyi birşey değil ! ama bir yandan gerçekten yardıma ihtiyacı varken, rahat davranış sergileyemediği için kurala uymadı.Hayatta da insanların bazısı kırmızı ışıkta durmaz geçer...Kuralların konulma amacı dönülmeyecek hatalara neden olunmaması için değil midir...
Kuralla uyması gerekiyor bence
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları