2 senelik deneyimli grafikerim iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - 2 senelik deneyimli grafikerim iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar 2 senelik deneyimli grafikerim iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: corel 7 İş deneyimi ve içeriği: 2 yıllık deneyimim var. evimden de çalışabilirim Çalışma ...

Eylem Kypnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Eylem Kypnr

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2 senelik deneyimli grafikerim iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: corel 7

İş deneyimi ve içeriği: 2 yıllık deneyimim var. evimden de çalışabilirim

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: evimde bilgisayar ve internet mevcut avrupa yakasında oturuyorum anadolu yakasına da net üzerinden çalışabilirim

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
2 senelik deneyimli grafikerim iş arıyorum - İstanbul2 senelik deneyimli grafikerim iş arıyorum - İstanbul2 senelik deneyimli grafikerim iş arıyorum - İstanbul2 senelik deneyimli grafikerim iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Eylem Kypnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Eylem Kypnr

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap
Dogusmatbaasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dogusmatbaasi

Matbaacı / İstanbul

Alt 04-05-2016 #4
Merhaba illustrator biliyorsanız görüşmek isterim. Matbaa işlerimizi yapıp basıma hazır hale getirecek bir grafiker arıyoruz. Yerimiz bayrampaşada. 0507 880 90 12.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetozturk3477 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetozturk3477

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 14-06-2016 #5
Merhabalar...
Grafik konusunda bana çözüm ortağı olabilecek arkadaş arıyorum ..
Istanbul avrupa yakası s.gazi g.o.p eyüp civarı özellikle oturan yada gün içerisinde diyalog kurmada sorun yaşamayacak hızlı çözüm sunabilecek freelance çalışan gerek katalog gerek se matbaa işlerinde hakim pfotoshop i.d,a.i,corel programlarına hakim çalışma arkadaşları aramaktayım ilgilenen arkadaşların mail ile ulaşması yada whatsap dan diyalog kurmasını rica edeceğim iyi çalışmalar kolay gelsin.....
Bu mesajdan alıntı yap