2 Senelik Grafik Tasarım işe yarar mı sizce?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - 2 Senelik Grafik Tasarım işe yarar mı sizce? Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, 17 yaşındayım.Plato MYÖ'de Grafik tasarım okumak istiyorum fakat 2 senelikmiş.Sizce 2 senelik bir işe yarar mı? Birde Üniversite ile MYÖ arasında fark var mıdır? Cevaplarsanız çok sevinirim....

yeezy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yeezy

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 15-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, 17 yaşındayım.Plato MYÖ'de Grafik tasarım okumak istiyorum fakat 2 senelikmiş.Sizce 2 senelik bir işe yarar mı? Birde Üniversite ile MYÖ arasında fark var mıdır? Cevaplarsanız çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nrhkkll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nrhkkll(19)

Alt 18-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende 2 yıllık grafik tasarım istiyordum fakat okuldaki hocaların anlattıklarına bakılırsa lise düzeyinde bir eğitim hatta çoğu hocalar lisede ki eğitimin daha güzel olduğunu ve myo olan fakültelerin şehirden çok uzak olduğu belirtmişlerdi
Bu mesajdan alıntı yap
yeezy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yeezy

Alt 21-11-2015 #3
bende 2 yıllık grafik tasarım istiyordum fakat okuldaki hocaların anlattıklarına bakılırsa lise düzeyinde bir eğitim hatta çoğu hocalar lisede ki eğitimin daha güzel olduğunu ve myo olan fakültelerin şehirden çok uzak olduğu belirtmişlerdi
Plato MYÖ benim evime çok yakın MAC Laboratuvarları falan çok hoş gözüküyor.Pazartesi günü gezip bilgi almaya gidicem.
Bu mesajdan alıntı yap