2 Tane Çalışma önerilerinize İhtiyacım var Palex Plactic

Deneme Çalışmalar - 2 Tane Çalışma önerilerinize İhtiyacım var Palex Plactic ...

kocagöz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kocagöz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selamlar yorumlarınızı bekliyorum
Stajer olarak Çalıştığım yer için yapıyorum. önerilerinize ihtiyacım var

bu aşağıdaki resimler mail yoluyla bilgilendirme amaçlı yollanacaktır.

bu nasıl olmuş neler koyayım başka

bir de bu konuda yardımınıza ihtiyacım var bu alttaki resim tam olmadı neler koymalıyım

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hedele isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hedele

Yrd. Grafiker / Adana

Alt 24-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herkesin beğenileri farklıdır ama ben genelde şık ve sade şeyleri severim o yüzden ilk resim için daha fazla eklemeler yapmayın bence böyle gayet güzel duruyor .Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 25-05-2010 #3
birinci resimdeki yazı bence fazla sırıtmış orda daha uygun bir renk kullanmalısın bence,ikincisine gelince arka planın plastikle alakasını pek anlayamadım ve markanın ismi sönük kalmış arkada.eline sağlık yinede. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
guloc@n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Grafiker / Balıkesir

Alt 26-05-2010 #4
birinci çalışmada küçük resimlerin çerçeveleri göze batıyor gibi, ama genel olarak güzel, ikinci çalışmadaki objeler havada kalmış :s onları saydam bir şerit üzerine sıralasan daha makul olacak sanırım..kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
kocagöz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kocagöz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-05-2010 #5
birinci çalışmada küçük resimlerin çerçeveleri göze batıyor gibi, ama genel olarak güzel, ikinci çalışmadaki objeler havada kalmış :s onları saydam bir şerit üzerine sıralasan daha makul olacak sanırım..kolay gelsin
öneri için Teşekkürler.

Güzel bir sunum çıkacak gibi sonunda 2 Tane Çalışma önerilerinize İhtiyacım var Palex Plactic
Bu mesajdan alıntı yap
cerkezkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cerkezkoy(35)

Webmaster / Tekirdağ

Alt 29-05-2010 #6
Güzel olmuş ellerine sağlık ama 1. resimde yazının fontunu değiştirip farklı renk kullanırsan daha iyi olur benim düşüncem
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 29-05-2010 #7
ikincideki arkaplanı değiştirirseniz daha iyi. google'da sea ya da sky yazdığınızda ilk sıralanan resimlerden biri olduğunu hatırlıyorum. ve arkadasların dediği gibi resimler cok havada ve resimler askıda kalmış., palex cok arka plana itilmiş gibi olmuş ve ince kalmış. hem ince hem de dalgalı yazdığınız için ve renk de gri gibi mat bir renk seçildiği için ilk okunan değil son görünen olmuş . kolay gelsin iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
fatime isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatime

Grafiker / Antalya

Alt 29-05-2010 #8
1. çalışmada yazının rengini değiştirip düz olarak yerleştirsen daha iyi olur sanki
Bu mesajdan alıntı yap
firdevst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firdevst

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 29-05-2010 #9
bence 1 çalışmada alt tarafta şefaf beyaz renkte geçiş yapıp yazıyı o bölüme yazsan daha güzel olur yazının fontunuda değiştirmelisin 2. çalışman güzel ama yakından bakınca resimlerin kesimleri kötü olmuş onları da düzeltirsen daha güzel bir çalışma ortaya çıkar...emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-06-2010 #10
Benim dikkatimi birinci resimdeki yazı çekti pek hoş durmamış hayal gücünü zorlaman gerek diye düşünüyorum..eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları