2. Üniversite mi, Yükseklisans mı ?

Kantin - 2. Üniversite mi, Yükseklisans mı ? ...

miraynur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miraynur(25)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 08-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

üniversite 3te olmanın verdiği telaşla acaba okul bitince ne olacak derdine girdim. malum harç ücreti kalktı. bu yükseklisans öğrencileri içinde geçerli. 2. üniversite sınavsız kayıt yapmakta. dolayısıyla kafam karışık. grafik tasarımdan yüksek lisansmı yoksa 2. üniversitede medya ve iletişim bölümümü ne dersiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

z3phyr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

z3phyr

Grafiker / Ankara

Alt 29-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ne yapmak istediğine karar vermen gerekiyor istediğin sadece grafik tasarım yapmak mı yoksa ilgilni çeken başka şeylerde var mı ?
eğer ki grafik tasarım tam benim mesleğim diyebiliyorsan grafik tasarım üzerine okumak seni mutlu ediyorsa devam etmelisin.
ama eğer ki bi yerlerde bi eksik var ben bişeyler daha yapmalıyım sadece grafik tasarım bana yetmiyor diyorsan 2. bir üniversite seni daha çok mutlu edebilir.
seni ne mutlu ediyorsa onu yap ne olduğu önemsiz bu hayat senin
Bu mesajdan alıntı yap
markosistem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

markosistem

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Dosya19

İkinci Üniversite

Alt 02-01-2013 #3
Bende kimya 3. sınıfım.İkinci üniversite kapsamında uluslararası ilişkiler bölümü okumaktayım.

Bence bölümün ile alakalı bir ikinci üniversite okuman senin yararına olur.Daha da önemlisi mezun olunca CV'ne yazman seni diğer grafikerlerden ayırır.Bence ikinci üniversiteyi düşünebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
miraynur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miraynur(25)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 16-01-2013 #4
cevaplarınız için teşekkür ederim gerçekten benim için önemliler. grafik tasarımın masaüstü alanı kadar medya alanında da tecrübe edinmek istiyorum bu yüzden ikinci üniversiteye epey heveslendim. 2. üniversiteyi bitirip yüksek lisans yapmaya da kararlıyım. tekrar tekrar teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
z3phyr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

z3phyr

Grafiker / Ankara

Alt 20-01-2013 #5
rica ederim inş. herşey istediğin gibi olur2. Üniversite mi, Yükseklisans mı ? hayatında başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Alt 21-01-2013 #6
Tabikide ikinci üniversite 2. Üniversite mi, Yükseklisans mı ?) Niye diyecek olursanız ben mekatronik mezunuyum. Tercih verebildiğim bölümler toprak mahsulleri 2. Üniversite mi, Yükseklisans mı ? Eğer ziraat diplomamda olsaydı belkide makatronik ile ilgili bir bölüme tercih verebilirdim Kpss'de
Bu mesajdan alıntı yap