2 vector çalışmam :D

Vektörel - 2 vector çalışmam :D Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar en baştan söylemek istiyorum corelde tam olarak boyama yapadığım için önce corelde çizip sonra photoshop'ta renklendirdim ama yinede eğlenceliydi ilk defa resim yüklüyorum umarım doğru yapmışımdır :nerd: ...

ples isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ples

Öğrenci (Diğer) / İzmir

ünlem

Alt 05-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar en baştan söylemek istiyorum corelde tam olarak boyama yapadığım için önce corelde çizip sonra photoshop'ta renklendirdim ama yinede eğlenceliydi 2 vector çalışmam :D ilk defa resim yüklüyorum umarım doğru yapmışımdır :nerd:
[IMG]2 vector çalışmam :D Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
[IMG]2 vector çalışmam :D Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok emek harcamışsınız TRACE de çevirme yapmak için birde corelde renklendirme yapmıyor ne demek kullanmayı bilmediğiniz bir programın arkasından konuşmak dinimizce günahtır...
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetbroke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbroke(24)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 05-07-2011 #3
günah kısmına deyilde öteki kısımlara katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

ples

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 05-07-2011 #4
TRACE ta böyle bi netlik yakalayamıyorum en azından hem hangimiz peygamberizki günaha girmeden hayatta başarılı olalım dimi ama ?
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-07-2011 #5
arkadaşlar en baştan söylemek istiyorum corelde tam olarak boyama yapamadığım için önce corelde çizip sonra photoshop'ta renklendirdim ama yinede eğlenceliydi 2 vector çalışmam :D ilk defa resim yüklüyorum umarım doğru yapmışımdır
bir açıklama yapmam gerek çünkü konu CorelDRAW;
corel draw için şöyle ütopik bir benzetme yapmak mümkün olur, şöyle bir düşünün hem denizaltında, hem denizüstünde, hem havada hemde karada giden bir araçtır ve bu araç ne kadar fonksiyonel ne kadar mükemmel olursa olsun kullanıcı faktörü çok önemlidir. ama boyama diye tabir ettiğiniz, sandığınız kadar zor değildir corel' de...
çalışma hakkında bir kaç şey söylemek gerekirse; Gelişime açık, daha temiz ve beğeni toplayan işler zamanla oluşacaktır, dırmak yok tabii ki 2 vector çalışmam :D
Bu mesajdan alıntı yap

ples

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 05-07-2011 #6
bir açıklama yapmam gerek çünkü konu CorelDRAW;
corel draw için şöyle ütopik bir benzetme yapmak mümkün olur, şöyle bir düşünün hem denizaltında, hem denizüstünde, hem havada hemde karada giden bir araçtır ve bu araç ne kadar fonksiyonel ne kadar mükemmel olursa olsun kullanıcı faktörü çok önemlidir. ama boyama diye tabir ettiğiniz, sandığınız kadar zor değildir corel' de...
çalışma hakkında bir kaç şey söylemek gerekirse; Gelişime açık, daha temiz ve beğeni toplayan işler zamanla oluşacaktır, dırmak yok tabii ki 2 vector çalışmam :D
etrafımda bana öğreten veya göstericek biri olmadığı için elimden geleni yapıyorum. sağolasın olumlu yorumların ve desteklerin için 2 vector çalışmam :D inş. çünkü zevk alarak yaptığım bir iş 2 vector çalışmam :D
Bu mesajdan alıntı yap