2 veya 3 lü oval-daire etrafına saç örgü

Corel Draw - 2 veya 3 lü oval-daire etrafına saç örgü Sponsorlu Bağlantılar Oval veya dairenin etrafına saç örgü yerleştiremiyorum. Bu konuda çalışması olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi.. yada ip ucu.. blend ile denedim olmadı.....

grafijump isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafijump

Hiç Biri / Samsun

Alt 03-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Oval veya dairenin etrafına saç örgü yerleştiremiyorum. Bu konuda çalışması olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi.. yada ip ucu.. blend ile denedim olmadı..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafijump isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafijump

Hiç Biri / Samsun

Evet aslında bu ama..

Alt 03-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yardımınız için teşekkürler. ama bu değil tam olarak.. bir tane netten buldum ama vektörel olanı lazım.. kendimde çizmeliyim ki kalıcı bir şekilde öğreneyim.. şekli hem dairesel hemde oval yapabilmeliyim. Blend bir işe yaramadı. yada yapamadım. oval de bozuluyor. dairede bazı uçları kavuşmuyor. Bunun Corelde yapmanın mutlaka bir yolu olmalı diye düşünüyorum. 2 veya 3 lü oval-daire etrafına saç örgü
Bu mesajdan alıntı yap
kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Blend Özelliğini Kullanarak...

Alt 06-12-2014 #3
Saç örgüsünün sadece bir dilimini çizer. Blend özelliğini kullanarak oluşan dizilimi çizdiğiniz daire şekline new path özelliğini kullanarak döşersiniz. blendin path'e döşe ve çevir özelliğini kullanarak ve blend sayısını deneme yanılma yolu ile belirlersiniz.
Bu mesajdan alıntı yap