2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - 2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar 2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: Wacom Fiyat: 290 Teslimat: Kargo Hariç Fotoğraflar: Ürün ile ilgili ...

ZbRusH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZbRusH

Grafiker / Ankara

Alt 24-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S

Marka / Model: Wacom

Fiyat: 290

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S - Türkiye Geneli2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S - Türkiye Geneli2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S - Türkiye Geneli
2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S - Türkiye Geneli2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S - Türkiye Geneli2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S - Türkiye Geneli

Ürün ile ilgili açıklama: 4 ay önce Vatandan aldığım ve sadece 1-2 kez açıp denemek için Zbrush'ta kullandığım -yani toplam 1 saat kullanmışımdır- CTH-480S-ENES Intuos tabletimi piyasa değerinin altında satıyorum.Şu an cihaz vatanda 363 T.L dir

Cihaz sıfırdan farksızdır, maddi ihtiyaç nedeniyle en ince ayrıntısına kadar kutusuyla aldığım gibi satmak istiyorum, hiçbir şeyine dokunmadım, açtığım gibi geri koydum, cihazda tek bir çizik yok çünkü sadece bir iki kez kullandım. Faturası kendi adımadır ve cihaz henüz 4 aylıktır.

Adana içi elden teslim edebilirim. Takas yok çünkü maddi ihtiyaçtan satıyorum.

4 adet Expresskeys-Çoklu dokunmatik-Aktif alan 152x95-Kalem ve Silgi Özellikli-2540 lpi çözünürlük-133 pps kalem hızı-
Fotoları ilan verdiğim başka bir siteden aldım, umarım silmezsiniz.

İlgilenenlerden mail-tel. beklerim.

E-posta:

Telefon: 0543 428 59 52
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S - Türkiye Geneli2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S - Türkiye Geneli2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S - Türkiye Geneli2 Yıl Faturalı 2 kez test için kullanılmış Wacom CTH 480 S - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap