2 yıl reklam ajansında çalıştım freehand ve illustrator kullandım iş arıyorum - Ankara

İş Arayan İlanları - 2 yıl reklam ajansında çalıştım freehand ve illustrator kullandım iş arıyorum - Ankara ...

2 yıl reklam ajansında çalıştım freehand ve illustrator kullandım iş arıyorum - Ankara
dizgi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizgi06

Grafiker / Ankara

Alt 19-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2 yıl reklam ajansında çalıştım freehand ve illustrator kullandım iş arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Macromedia Freehand mx (iyi seviye),Adobe İllustrator (iyi seviye), Adobe İndesign (iyi seviye), Adobe Photoshop (düşük seviye)
İllustrator,İndesign

İş deneyimi ve içeriği: 2 yıl reklam ajansında çalıştım freehand ve illustrator kullandım

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Vakıfbank

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

2 yıl reklam ajansında çalıştım freehand ve illustrator kullandım iş arıyorum - Ankara2 yıl reklam ajansında çalıştım freehand ve illustrator kullandım iş arıyorum - Ankara2 yıl reklam ajansında çalıştım freehand ve illustrator kullandım iş arıyorum - Ankara2 yıl reklam ajansında çalıştım freehand ve illustrator kullandım iş arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
eczeser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eczeser

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-06-2014 #3
merhaba
e ticaret sitemiz icin grafikere ihtiyacimiz var.
1200 tl + ssk yemek yol veremeyi dudunuyoruz.uygunsa
533 521 5250 arayabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap