2 yıllık grafik tasarım bölümü

Temel Tasarım İlkeleri - 2 yıllık grafik tasarım bölümü ...

graflz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graflz

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarıma kendi imkanlarımla başladım. 4 yıla yakın çizim kurslarına katıldım. Grafik tasarım kursuna giderek bu mesleğe adım attım. Şimdi 5 yıllık tecrübem var. Reklam ajanlarında çalıştım. Sorum şu: şimdi 2 yıllık grafik tasarım bölümüne gitsem bana bir katkısı olur mu? Diplomam olmadığı için hep eksiklik hissettim. 4 yıllık için imkanım olacağını sanmıyorum. En azından 2yıllık okumalı mıyım. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dilek7837 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilek7837(24)

Grafiker / Karabük

Alt 09-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bende Şuan 2 yıılık grafik tasarım bölümü mezunuyum bi reklam ajansında grafikerim. eğer işi tam olrak öğrendim diyeblyrsan gereği yok derim vakit öldürmüş olacaksın bildiğin bilgileri tekrar ediyormuş gibi olacaktır. Yararı varmı illaki çok fazla katkıları var Prgramlar ayrıtılı öğretiliyor. çizimler taslaklar oluşturlyr işlerine bakan işin uzmanı kişiler başında oluyor kurumsal olrak çalışmalar yapılıyor ortamı desen ayrı bizevkli. Tamamen kendi kararın içinde bir ukte olrak kalmasın o ortamı gör yaşa derim eğerki imkanın varsa.. Ama bir şeyler Öğrenmek için gitmek istiyorsan Gereği yok derim çünkü ajanslarda yeterince bilgi sahibi olup kendini geliştirmek için bir çok fırsatlar önüne çıkıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
muratmuratti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratmuratti

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2014 #3
Sizlere tavsiyem tabikide işinize yarayacaktır ancak bilgi anlamında değil sadece Diploma anlamında , çünkü sektörde çalışarak okulda öğrendiklerinizden cok daha fazlasına sahip oluyorsunuz MYO ların temel amacı işin temelini anlatmaktır
Bu mesajdan alıntı yap
graflz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graflz

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2014 #4
Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Büyük ölçüde yanıtlamış oldunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
efe001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efe001

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 15-10-2014 #5
bende lise 4. sınıftayım bi reklam şifrketinde stajer öğrenci olarak çalışıyorm gelecek sene yatay geçiş ile 2 yıl okumak istiyorum acaba hangi üniversiteler uygundur yardımcı olursanız sevinirim 2 yıllık grafik tasarım bölümü teşekkürler 2 yıllık grafik tasarım bölümü
Bu mesajdan alıntı yap