2 yıllık Grafik Tasarım hakkında ?

Graficafe - 2 yıllık Grafik Tasarım hakkında ? ...

Cybim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cybim

Webmaster / Eskişehir

Dosya22

Alt 03-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar

Web tasarımla ilgileniyorum.Ve 2 yıllık grafik tasarım bölümü okumayı düşünüyorum.

Sormak istediğim 2 yıllıklarda kalem çizimleri mi ağırlıklı oluyor ? Yoksa bilgisayar çizimlerimi ?

Kalem çizimlerinde yeteneğim yok.Eğer kalem çizimler ağırlıktaysa bölümü okuyamam doğrusu.

Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kotu_kedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kotu_kedi

Grafiker

Alt 16-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cevap verecek birileri vardır umarım :/
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #3
merhaba arkadaşım öncelikle 2 yıllık okuman için meslek lisesi grafik bölümü çıkışlı olman gerek onun haricinde sınavları falan var diyolar ama ben hiç görmedm sınavla giren hep direk geçişle oluyo.ben bu sene mezun oldm balıkesir myo grafik bölümünden ilk sene çizim ağırlklı pcde pek bşy yapılmıyo 2.sene herşey pcde oluyo.ama 4yıllık kadar ağır olmuyo çizimler.
Bu mesajdan alıntı yap
rapid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rapid

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #4
ben meslek lisesi yapı ressamlığı çıkışlıyım 1,5 yıllık grafik deneyimim var iş anlamında seneyede 2 yıllık üniversiteye grafik tasarım bölümüne gitmek istiyorum fakat bu grafik bölümünden mezun olman gerek falan olayı olduğu için özel üniversite tercih ettim ist. içi uygun bi fiyatlı ve sanırım bilgisayarçizimine ağırlık veriliyo 4 proğram öğretiliyomuş 4 yıllık olursa çizim ve teknik ağırlıklı oluyo
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafik, hakkında, tasarım, yıllık