2 Yıllık Yetenek Sınavsız Grafik Tasarım Yardım(!)

Kantin - 2 Yıllık Yetenek Sınavsız Grafik Tasarım Yardım(!) ...

bonanzia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bonanzia

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 01-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Oncelikle herkese merhabalar.Ben kucuklugumden beri cizimle ugrasiyorum ve tasarim yapiyorum.Meslek olarakta tasarimla ilgili bir bolum dusundugum icin grafik tasarimi kendime uygun dusundum. Simde benim sorum su,

Trabzonluyum ve memleketime en yakin Grafik Tasarim bolumu Giresun Universitesinde.Ancak bu bolum 2 yillik. Bolumun 2 yillik olmasi, alacagim diplomanin is bulma konusunda bir zarari olurmu.4 yillik bir diplomaya oranla ne tur eksiklikleri var? Veya varmi? Yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar.Simdiden tesekkurler.

Duzenleme:Baslikta Yetenek sinavsiz demisim yanlislikla.Bolum Yetenek sinavi olsun olmasin farketmez.Sorum 4 yillikla 2 yillik arasindaki fark.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

panco2634 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

panco2634

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2 yıllık ve 4 yıllık diploma arasında farklar illaki var matbaa/ajans sektöründe önemli olan grafikerin hayal gücüdür. geri kalanın pek fazla önemi kalmıyor ajanslarda tanıdığım gerçekten çok iyi grafikerler var kimisi iktisat kimi düz lise mezunu ama grafikerliğe gönül vermişler o mesleği yapıyorlar.
Bu mesajdan alıntı yap
bonanzia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bonanzia

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 09-04-2011 #3
Ben suan diploma sahibi olmasamda cizim ve grafik konusunda iyiyim.Universitenin bazi afislerini falan ben taarliyorum.Benim ogrenmek istedigim is hayatina atildigimda rutbesel anlamda bir eksiklik gorurmuyum 2 yillik okuyunca?
Bu mesajdan alıntı yap
panco2634 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

panco2634

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2011 #4
eğer yaptığın tasarımlar güzel ve gerçekten etkileyici ise hiç bir eksiklik görmezsin ve diploma sahiplerinden daha iyi ücretler alırsın.
Bu mesajdan alıntı yap