20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)

Müzik Videoları - 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :) ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acınacak halde bir müzik piyasamız var ki evlere şenlik.

Katy Perry - Dark Horse (Sang in 20 Styles)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 26-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Vay vay vay kimler varmış kimler.

Teşekkürler creed.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-03-2014 #3
Rica ederim 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-03-2014 #4
Parçayı söylerken niye bu kadar bağırırlar anlamıyorum, yani anlamak istediğimden de emin değilim ya neyse.. 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)

Oldukça başarılı bir performanstı arkadaşı kutluyorum, yalnız bir kutu nane şekeri göndermek istiyorum irtibat neresi acaba creed 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)

paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-03-2014 #5
Parçayı söylerken niye bu kadar bağırırlar anlamıyorum, yani anlamak istediğimden de emin değilim ya neyse.. 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)

Oldukça başarılı bir performanstı arkadaşı kutluyorum, yalnız bir kutu nane şekeri göndermek istiyorum irtibat neresi acaba creed 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)

paylaşım için teşekkürler.
Müzik türlerine göre ve söyleyiş tarzlarına göre değişiyor vokaller. Çoğunu bilirim ve çok başarılı bir ses tonu ile neler yapmış çocuk. Tebrik ettim.

Nane şekerlerini bana gönderebilirsin value. Malum gülmekten boğazlarım patladı.

Rica ederim. Youtube gelene kadar sayfalarım bomboş..
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-03-2014 #6
Müzik türlerine göre ve söyleyiş tarzlarına göre değişiyor vokaller. Çoğunu bilirim ve çok başarılı bir ses tonu ile neler yapmış çocuk. Tebrik ettim.

Nane şekerlerini bana gönderebilirsin value. Malum gülmekten boğazlarım patladı.

Rica ederim. Youtube gelene kadar sayfalarım bomboş..
Yoo.. şaka bir yana kesinlikle çok beğendim..

Yalnız sen güldün mü.. aa.. hangi ara pardon 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :) ben arkamı döndüğümdemi 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)
İfadelerinin de mi rengi attı yoksa creed 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)

Bu arada nasıl oluyor bilmiyorum ama videoyu izleyebiliyorum ben 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)
Bilmeden suç mu işliyorum yani ?
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-03-2014 #7
Yoo.. şaka bir yana kesinlikle çok beğendim..
Valla bende çok beğendim. Sesinin güzel olduğunu düşünen ve kaset çıkartma modasına uyanlara dinletmek lazım. Taklit bile yapsa bunda gerçekten yeternek var20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)

Yalnız sen güldün mü.. aa.. hangi ara pardon 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :) ben arkamı döndüğümdemi 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)
İfadelerinin de mi rengi attı yoksa creed 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)
Yok be yahu, ben dünde çok gülmüştüm bugünde çok güldüm. Ve cidden ilk defa gülmekten başım ağrıdı ve boğazlarım şişti. Helyum lobisini kınıyorum. 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :) Nane şekerimi kendim çiğniyorum.

Bu arada nasıl oluyor bilmiyorum ama videoyu izleyebiliyorum ben 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)
Bilmeden suç mu işliyorum yani ?
Yok be yahu suç muç değil. En azından bu suç senin değil.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2014 #8
Katy Pery dinleyen yok gibi 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 04-06-2014 #9
Katy Pery dinleyen yok gibi 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)
Çokta lazım değil gibi.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 04-07-2014 #10
Çokta lazım değil gibi.
Sonradan gördüm (arsızlık, edepsizlik) 20 farklı şekilde Katy Pery şarkısı ki enfes :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları