20" İMAC G5 250gb SATILIK TEMİZ - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - 20" İMAC G5 250gb SATILIK TEMİZ - Türkiye Geneli ...

titan68 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

titan68

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

20" İMAC G5 250gb SATILIK TEMİZ

Marka / Model: 20" imac g5
Fiyat: 1500 TL
Teslimat: Kargo Hariç
Fotolar:

Ürün ile ilgili açıklama: 20 inc 250 gb mac osx tiger kamerası olmayan model ama ayrı kamerası var filim ve internet için kullanılıyor (virüs almıyor bilirsiniz )sorunsuz ancak bazen cd oynatıcı calışmıyor bir baktırırsınz olur genelde calışıyor ama sanırım divx calıştırmıyor emin değilim benden iyi bilen biri bilir belki mac book pro alacağımdan satıyorum machintosh ten vaz gecemem fotoraf isterseniz mail atarım
E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:
İlanları 20" İMAC G5 250gb SATILIK TEMİZ - Türkiye Geneli veya 20" İMAC G5 250gb SATILIK TEMİZ - Türkiye Genelisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
magicfinger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

magicfinger(36)

Grafiker / Sakarya

Alt 11-03-2011 #3
makine duruyormu acaba
Bu mesajdan alıntı yap
shinagawa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shinagawa

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 09-03-2012 #4
arkdaslar bu bilgisayarın fıyatı dusmustur 600 tl sadece ekran kartı bozuktur yaptırmaya usendım evim ınternet cafe gibi oldu bilgisayarda geri kalan hersey aynı 200 250 tl masraf gerekebilir ekran kartı ıcın bilmıyorum tam olarak tel 05357037103 lutfen hıc cekınmeden arayın veya mesaj attın ogrencı oldugumdan siteye cevap yazamıyorum ilginize tessekkurler
Bu mesajdan alıntı yap