20 Metre Uzunluk için

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - 20 Metre Uzunluk için Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. 20 metre uzunluğunda (1.5 metre yükseklik) kalın kaliteli bir branda için tasarım yapacam. Ama kafama takılan bazı sorular var. Şimdi ben PS'de çalışmayı 20 metre genişlikte ...

20 Metre Uzunluk için
mersindost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mersindost

Webmaster / Mersin

20 Metre Uzunluk için

Alt 22-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. 20 metre uzunluğunda (1.5 metre yükseklik) kalın kaliteli bir branda için tasarım yapacam. Ama kafama takılan bazı sorular var. Şimdi ben PS'de çalışmayı 20 metre genişlikte mi açacam :worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emre3232 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre3232

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 23-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evet öyle olcak birde kesim payları var heralde 1-3 cm arasında bişey.şekillerin çok dipte olmasın yazılar ve şekiller.
Bu mesajdan alıntı yap
mersindost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mersindost

Webmaster / Mersin

Alt 23-05-2012 #3
evet öyle olcak birde kesim payları var heralde 1-3 cm arasında bişey.şekillerin çok dipte olmasın yazılar ve şekiller.
Yanii ben çalışmayı 2000 cm x 150 cm olarak açacam. PC kaldırırmı yaa :sadsmile: Hadi diyelim PC den sorun çıkmadı. Diyelim bir ağaç resmi koyacam çalışmaya. 1 metreden yüksek bir ağaç resmini nerden bulacam ki :rofl:

yanii epey kafam karıştı. kardeşimin cafesine yapacam bunu. müşteri filan değil zaten.

Not: Yukardaki slide çok kasıyor bilgisayarı..
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-05-2012 #4
Ben bunun yarısı kadar bir ölçüde hazırlarken akıl sağlığımdan oluyordum her ihtimale karşı yanınızda sakinleştirici bir ilaç bulundurun ve sakın 30 pixel/inc çözünürlük ayarını aşmayın pc kaldırmıyor ...
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-05-2012 #5
Eğer vektörel programda çalışırsanız daha iyi olur 2m/15cm bi alanda rahat rahat çalışın daha sonra baskıya gittiğinde 10 katı büyütüp rahatça baskı alırsınız zira matbaadaki bilgisayar bu işi rahat zorlanmadan büyütür.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
emre3232 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre3232

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 23-05-2012 #6
Evet vektörel daha iyi bence efektif birşekil olcaksa arka planı photoshopta yap.Yazıları vektörel bir programda(corel,illustrator gibi..) Birde program kasıyorsa şunları yaparsan faydasını görürsün.

Ağaç konusuna gelince hd kalitesinde çekilmiş bir ağaç fotosu olması lazım yoksa kalitede bozukluk olur.
Bu mesajdan alıntı yap
sweetng isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sweetng

Grafiker / Yalova

Alt 24-05-2012 #7
en iyisi corelde çalış, gayet güzel sonuçlar çıkar, ayrıca çok ta dipten çalışma kenarlardan da germe payı bırakmanı isteyebilirler, basılacak yere sorman lazın
Bu mesajdan alıntı yap