20 yıllık gazete-dergi-katalog-broşür tasarımcısıyım - İstanbul

İş Arayan İlanları - 20 yıllık gazete-dergi-katalog-broşür tasarımcısıyım - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar 20 yıllık gazete-dergi-katalog-broşür tasarımcısıyım Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: QuarkXpress - Çok iyi Photoshop - İyi İş deneyimi ve içeriği: 1995 yılından beri gazete-dergi-broşür-katalog vs. ...

bulent4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulent4

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

20 yıllık gazete-dergi-katalog-broşür tasarımcısıyım

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: QuarkXpress - Çok iyi
Photoshop - İyi

İş deneyimi ve içeriği: 1995 yılından beri gazete-dergi-broşür-katalog vs. tasarımı yapıyorum. QuarkXpress programında çok iyiyim, Photoshop da fena değil. Ayrıca editörlük, içerik oluşturma, tashih, redaksiyon işlerini de iyi derecede biliyorum. Bir gazete veya dergiyi A’dan Z’ye (fotoğraf çekiminden haber yazımına, redaksiyondan tasarım aşamasına kadar) üretip baskı aşamasına getirebilecek deneyimim var. Freelance veya tam zamanlı olabilir…

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
20 yıllık gazete-dergi-katalog-broşür tasarımcısıyım - İstanbul20 yıllık gazete-dergi-katalog-broşür tasarımcısıyım - İstanbul20 yıllık gazete-dergi-katalog-broşür tasarımcısıyım - İstanbul20 yıllık gazete-dergi-katalog-broşür tasarımcısıyım - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bulent4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulent4

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap