20 Yllık Setör Tecrübesi Profesyonel Grafik Tasarımcıyım - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - 20 Yllık Setör Tecrübesi Profesyonel Grafik Tasarımcıyım - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar 20 yıllık sektör tecrübem ile firmanıza değer katabilirim. Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay İş deneyimi ve içeriği: Mesleki geçmişime ve kişisel özelliklerime dayanarak, çalışacağım firmalara değer ...

b1ood isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b1ood

Grafiker / İstanbul

Alt 03-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

20 yıllık sektör tecrübem ile firmanıza değer katabilirim.

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği: Mesleki geçmişime ve kişisel özelliklerime dayanarak, çalışacağım firmalara değer katacağımı düşünüyorum. Meslek hayatımda holding ve reklam ajanslarında çalıştım.

Portfolyom: keylangrafik.com

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Özellikle grafik tasarım departmanlarında çalışma arzumu belirtmek istiyorum. 20 yılı aşkın süredir mesleki bilgime, tecrübeli bir grafiker olmama, yapılması gereken işi en doğru şekilde yerine getrime özelliğime güveniyorum. İstanbul Anadolu yakasında, Kurumsal bir şirkette veya bir reklam ajansında çalışmak istiyorum. Dilerseniz freelance olarakta hizmet verebilirim. Talep edelirse CV'ni mail olarak gönderebilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
20 Yllık Setör Tecrübesi Profesyonel Grafik Tasarımcıyım - Türkiye Geneli20 Yllık Setör Tecrübesi Profesyonel Grafik Tasarımcıyım - Türkiye Geneli20 Yllık Setör Tecrübesi Profesyonel Grafik Tasarımcıyım - Türkiye Geneli20 Yllık Setör Tecrübesi Profesyonel Grafik Tasarımcıyım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

b1ood

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2017 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap

b1ood

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2017 #4