2008 takvimi...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - 2008 takvimi... ...

2008 takvimi...
Genctürk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Genctürk(27)

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

2008 takvimi...

Alt 22-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınız benim için önemlidir..Şİmdiden teşşekkürler hepinize

2008 takvimi...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alidurmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alidurmus

Grafiker / Kayseri

Alt 22-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gülen bir resim koysaydın daha iyi olurdu
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-06-2008 #3
Merhaba. Güzel çalışma fakat renkler uyumsuz gibi geldi bana.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 22-06-2008 #4
nasıl ben anladım kendiniz için yapılan br çalışma...hoş...

her ay içinde 1..2..3.. beyaz renkle yazan rakamlar var, opacity düşürürsünüz o kadar rakam bir birine girmezler...

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-06-2008 #5
Yorumlarınız benim için önemlidir..Şİmdiden teşşekkürler hepinize

2008 takvimi...
Çalışmanıza bakılınca bu işi zevk için yaptığınızı ve profesyonel yani bu işten para kazanmadığınızı anlıyorum. Estetik ve teknik açıdan çok eksiğiniz var. Bu sitede ki bu işi profesyonel anlamda yapan arkadaşlarımızın çalışmalarını iyi gözlemleyerek daha şık ve doğru çalışmalar yapacağına inanıyorum. İyi forumlar.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 22-06-2008 #6
2008 yazı iyi okuyamıyorum yazı beyaz koysanız daha iyi bazıları esikler vardı gördüğümde kadar biraz daha yoğunlaş sonucu güzel çıkacak ortaya...eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Genctürk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Genctürk(27)

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 22-06-2008 #7
yorumlarınız için Çokk teşekkür ederimm...üzerinde biraz daha çalışim o zmn..yeni halini tekrardan sizlerle paylaşacağımdan emin olabilkirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-06-2008 #8
• Estetik yok
• Teknik yok
• Hiç bişey yok ölesine yapılmış bir iş
• Renkler kötü
• Resim alakasız bence

Yaptığın işi özümse daha iyi şeyler yapabilirsin

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
efograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 22-06-2008 #9
madem zevk için yapıyorsun o zaman şunu tavsiye ederim kullanılan o resimle fhotoshop bilgin varsa biraz oynama yap bi tabloya çevirebilirsin püskürtme şeklinde kullanabilirsin sonra stadartların dışına çık mesela ayları günleri normal takvimdeki gibi değil de yuvarlak dalgalı filan gibi şekillerde yerleştir sonra renklerin kesinlikle değişmesi şart daha canlı veya koyu bişey istiyosan kaliteli görünecek renkler siyah üzeri ****lik ****lik üzeri siyah 2008 takvimi... veya mor sarı yeşil kırmızı düz fon yerine şöyle ışıltılı fonda olabilir takvimi kare değlie yuvarlak veya uzun bir şerit şeklinde kullanabilirsin bu işte sınır yok çatlak bi çalışma beklerim Emeğine sağlık kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 22-06-2008 #10
madem zevk için yapıyorsun o zaman şunu tavsiye ederim kullanılan o resimle fhotoshop bilgin varsa biraz oynama yap bi tabloya çevirebilirsin püskürtme şeklinde kullanabilirsin sonra stadartların dışına çık mesela ayları günleri normal takvimdeki gibi değil de yuvarlak dalgalı filan gibi şekillerde yerleştir sonra renklerin kesinlikle değişmesi şart daha canlı veya koyu bişey istiyosan kaliteli görünecek renkler siyah üzeri ****lik ****lik üzeri siyah 2008 takvimi... veya mor sarı yeşil kırmızı düz fon yerine şöyle ışıltılı fonda olabilir takvimi kare değlie yuvarlak veya uzun bir şerit şeklinde kullanabilirsin bu işte sınır yok çatlak bi çalışma beklerim Emeğine sağlık kolay gelsin
bence takvim pek süslenmeyi gerek yok.... tobloya içinde rakamlar bir birine girmesin...süslü püslü olunca da bu takvim baskıdan çıkında duvarımızda alısı olunca kullanalmaz hale gelebilir, çünkü biz bugün ayın kaçı takvimize iki saat bakıcaz... ama farklı bir şey olsun düşüünuyorsunuz üst kısmı kaç tane desenlı brush atabilirsiniz... yada tablo altında opasity düşürüp farklı renkle zemin yapabillr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
2008, takvimi