2009 bjk takvim çalışmam yorumlarınızı bekliyorum.

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - 2009 bjk takvim çalışmam yorumlarınızı bekliyorum. ...

fotohakan_87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotohakan_87

Grafiker / İzmir

Alt 27-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

eleştrilerinize açığım daha yeniyim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fotohakan_87

Grafiker / İzmir

Alt 28-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
vay be bi yorum bile yok oKADAR mı kötü

KÖTÜ OLSA BİLE YORUM BEKLİYORDUM BEN 2009 bjk takvim çalışmam yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 28-11-2008 #3
Flood yapmayınız lütfen forum kurallarını okuyunuz! elbet yorum yapacak arkadaşlar vardır aceleci olmayın.
Koyu bir bjk taraftarı olarak değerlendirmem 10 numara 2009 bjk takvim çalışmam yorumlarınızı bekliyorum.
yalnız alt kısımı dire bjk yada tam beşiktaş jimlastik klubü yazarsanız daha iyi olur. ayrıca kartal fotoğrafınızıda beğenmedim :S
emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

fotohakan_87

Grafiker / İzmir

Alt 28-11-2008 #4
flood un ne olduğunu bile bilmem ben bi kusursa özür dilerim burdan bişiler öğrenmeye çalışıyorum sadece amacım bu.

eleştirileriniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
aydogmusb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aydogmusb

Grafiker / Balıkesir

Alt 29-11-2008 #5
kartal resmi çok sırıtmış ve alttaki yazıyı ya sadece bjk yada beşiktaş yazarsan daha iyi olur alt ve üstteki grilikler resmi kesmiş ama ilk çalışmansa gayet güzel kendini geliştir kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
cmblc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cmblc(49)

Grafiker / Ankara

Alt 29-11-2008 #6
İlk çalışmaya göre süper ama bir sürü de hata var tabii...

mesela Atatürk resmini koymuşsun ama boyutu nedeniyle sayfayı enine tam kaplayamamış, artan yeri CMYK siyahı yapmışsın fakat Atatürk'ün zeminine göre oldukça açık kalmış, onu düzelt bu bir...

Takvim bölümü okunabiliyorsa eğer fena değil... Cumartesi - Pazarları kırmızı yapmayı dene...

Header - Footer bölümleri griyle fena olmamış yalnız yazı tipini daha etli bir font ile değiştirir ve alta "BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ" yazarsan bence daha şık olur...

Tekrarlıyorum, ilk çalışmaya göre süper...

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-11-2008 #7
flood un ne olduğunu bile bilmem ben bi kusursa özür dilerim burdan bişiler öğrenmeye çalışıyorum sadece amacım bu.

eleştirileriniz için teşekkür ederim.
kusur bu yaptığınızdır
halk arasında buna "özrü kabahatinden beter" derler
kuralları okusanız neyin ne olduğunu bilirsiniz
umarım yapılan uyarıdan sonra okuma ihtiyacı duymuşsunuzdur kuralları
Bu mesajdan alıntı yap

fotohakan_87

Grafiker / İzmir

Alt 30-11-2008 #8
ben sadece özür dilemeye çalıştım okadar

kimseye karşı ne bi saygısızlık nede bi terbiyesizlik yaptım kimseye şahsi de birşey söylemedim site yöneticileri eğer forum kurallarına aykırı bi durum varsa konuyu zaten silerler ve gereken cezayı verirler. büyütmeye ve polemik yaratmaya hiç gerek yok

ben sadece çalışmamla ilgili yorum istedim yazılarımla ilgili değil...

her forumun kendine özel kuralları olabilir ama bu kuralların içinde en önemlileri sosyal yaşam kurallarıdır. ve ben onları gayet iyi bildiğimi düşünüyorum. forum üyelerne ve forumun amacına uygun olmayan cümlelerde yazmadıktan sonra sorun olmayacağını düşünüyorum.

isteyen özrümü kabul eder istemeyen etmez.

yorumlar için tekrar teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
BlueBeach isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueBeach

Grafiker / Bursa

Alt 01-12-2008 #9
Bir konuda açıklık getirmek istiyorum. Türkçe kelimeler ve türkçenin güzelliğini benimsetmeye çalışmaya çalışıyoruz fakat forumlarda hep yabancı tür kelimeler kullanıyoruz. fotohakan_87 arkadaşım "flood" kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyor ve bence de bilmesi zorunlu değil. Tekrar yapmayalım diye uyarı verirsek forum dünyasına yeni katılan arkadaşlarımıza yardımcı olmuş oluruz diye düşünüyorum.Her foruma giren ve kayıt olanlarda forum kurallarını okuyormu merak ediyorum.Yani zaten forum kuralları aslında her forumda aynı ama dediğim gibi forumlara yeni giren yeni üye olan arkadaşlarımız oluyor.Bu konuda onlarada yardımcı olmalıyız.
Bu mesajdan alıntı yap
iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2008 #10
BlueBeach arkadaşımız nicki ne kadar ingilizcede olsa haklı çünkü flood un tekrar yapmayın anlamına geldiğini bilgisayara aşina ollmuş web sitesi yapan vede bir miktar ingilizce bilen kişilerin dışında bilen fazla kişi yoktur foruma yeni katıalnlarında bilmemesi normaldir dediği gibi herkes kuralları okumuyor olabilir ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
2009, bekliyorum, bjk, calismam, takvim, yorumlarinizi