2009 imsakiye freehand mx....

Vektörel - 2009 imsakiye freehand mx.... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar "dozi2582" arkadaşımızın paylaşımından resim üzerinden yaptım umarım yazım yanlışı yoktur siz yinede her ihtimale karşı bakarsınız.. iyi kullanımlar... RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting...

neo_fb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neo_fb(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar "dozi2582" arkadaşımızın paylaşımından resim üzerinden yaptım umarım yazım yanlışı yoktur siz yinede her ihtimale karşı bakarsınız.. iyi kullanımlar...

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

neo_fb(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar ramazan 19 eylül cumartesi sonmuş bilginiz olsun bende daha önce yazdığım gibi başka bi arkadaştan almıştım haberiniz olsun
Bu mesajdan alıntı yap
chatlak.aceLya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chatlak.aceLya(27)

Grafiker / İstanbul

2009 imsakiye

Alt 27-07-2009 #3
Diyanet İşlerinin yayınladığı namaz vakitleri cetveline bakılarak kontrol edilmiştir.:wink:
Bu mesajdan alıntı yap

chatlak.aceLya(27)

Grafiker / İstanbul

neo_fb(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2009 #5
resim gözükmüyo??
Bu mesajdan alıntı yap

chatlak.aceLya(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2009 #6
evet arkadaşım senin yayınladığın yanlış ama ben yükleyemedim jpg olarak yüklemeyi denicem bide. yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-07-2009 #7
evet arkadaşım senin yayınladığın yanlış ama ben yükleyemedim jpg olarak yüklemeyi denicem bide. yardımcı olursanız sevinirim.
eline sağlık arkadaşım teşekkürler. resim olarak yüklemeye gelince forumda daha ayrıntılı bir anlatımı var esasında ama ben sana biraz daha basit bir şekilde anlatayım. resmi varsayalım masaüstünüde kaydet. resim ekleyeceğin konuyu aç en altta cevaplama modülünden gelişmişe bas. yazacağın metni yaz ardından da yazı yazdığın yerin hemen altında resim yükleme bölümü var oradan gözata bas ve resmi bul. yükleye bas bu seferde. bir site açılacak oraya yüklemiş olacaksın. oradaki linki kopyala ve bu yazı yazdığın bölümün hemen üstündeki iconlardan sağdan 3.süne bas. açılan pencere kopyaladığın linki yapıştır ve ok bas hepsi bu kadar. umarım karışık olmamıştır. ama dediğim gibi forumda Üyelere Özel Forum Kullanım Kılavuzu linkinde ve yine sayfanın en altında da kısayolu bulunan yerden daha ayrıntılı açıklayıcı bi cevap alabileceğini düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

chatlak.aceLya(27)

Grafiker / İstanbul

2009 imsakiye

Alt 28-07-2009 #8
diyanet işlerinden alınan imsakiye..
Bu mesajdan alıntı yap

chatlak.aceLya(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2009 #9
eline sağlık arkadaşım teşekkürler. resim olarak yüklemeye gelince forumda daha ayrıntılı bir anlatımı var esasında ama ben sana biraz daha basit bir şekilde anlatayım. resmi varsayalım masaüstünüde kaydet. resim ekleyeceğin konuyu aç en altta cevaplama modülünden gelişmişe bas. yazacağın metni yaz ardından da yazı yazdığın yerin hemen altında resim yükleme bölümü var oradan gözata bas ve resmi bul. yükleye bas bu seferde. bir site açılacak oraya yüklemiş olacaksın. oradaki linki kopyala ve bu yazı yazdığın bölümün hemen üstündeki iconlardan sağdan 3.süne bas. açılan pencere kopyaladığın linki yapıştır ve ok bas hepsi bu kadar. umarım karışık olmamıştır. ama dediğim gibi forumda Üyelere Özel Forum Kullanım Kılavuzu linkinde ve yine sayfanın en altında da kısayolu bulunan yerden daha ayrıntılı açıklayıcı bi cevap alabileceğini düşünüyorum.
Teşekkür ederim gayet iyi açıklamışsın. Ama neden sadece jpg olarak yükleyebiliyorum freehand olarak yüklemeye çalıştım kabul etmedi :-S
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 28-07-2009 #10
valla bu süper oldu imsakiye sezonu da başlamışken 2009 imsakiye freehand mx....2009 imsakiye freehand mx....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları