2009 Takvim Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - 2009 Takvim Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Çalıştığım Şirket Promosyon için 2009 Takvim Tasarımı İstedi.Böyle bişey sunacağım.Körfezin tanınmış yerlerinin resimlerini kullanıyorum.Yorumlarınıza göre devam edeceğim....

2009 Takvim Çalışması
eylo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eylo

Forumdan Uzaklaştırıldı

2009 Takvim Çalışması

Alt 22-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalıştığım Şirket Promosyon için 2009 Takvim Tasarımı İstedi.Böyle bişey sunacağım.Körfezin tanınmış yerlerinin resimlerini kullanıyorum.Yorumlarınıza göre devam edeceğim.2009 Takvim Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ellerinize sağlık. bence fonu siyah beyaz kullanmamalısınız, mevsimler her daim renklidir 2009 Takvim Çalışması Körfez' den resimler dediniz; bunlar mevsimlere uygun olursa daha çarpıcı olabilir. Tabi bilemiyorum belki siz zaten öyle yapmışsınızdır. Bir de resim kenarındaki çerçeve ve yazı rengi mesala ocakta yeşil olmamalı bence. Ocak ayı yeşili çağrıştırmıyor. İyi çalışmalar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

eylo

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-09-2008 #3
Teşekkürderim çağrışımlardan çok renklerin uyumunu kullandım.Siyah beyaz arka plan gerçekte vurgulamak istediğim resim için 2. planda kalmalıydı o düşünceyle yaptım ve kuru bir yaprak kullandım sonbahar kış için.Tekrar Teşekkürler yorumunu değerlendiricem ( Bu arada hasanboğuldu yaz kış hep böyledir2009 Takvim Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
mermaid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mermaid

Grafiker / Antalya

Alt 22-09-2008 #4
Ellerine sağlık. Zemin aslında çok hoşuma gitti, ama gri değilde çok açık kahve tonu olsa nasıl olur? zemin, diğer aylarda farklı olacak herhalde.Öncelikle renklerde çok iyi düşün bence. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
slmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmmm(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 22-09-2008 #5
tasarım güzel ama zemin gri çok boğmuş bu güzel çalışmaya bence daha canlılık katacak bir zemin rengi vermelisin eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
FotoYS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FotoYS

Grafiker / Tokat

Alt 22-09-2008 #6
güzel ama renkleri tekrar gözden geçir bence renkleri ayrala göre yapabilrisin ortadaki resimleride yani ocak ayına kış manzarası koyabilsin daha anlamlı olur ayrıca iki yerde de 2009 ocak yazmanya gerek varmı bence yok ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

eylo

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-09-2008 #7
çoğunluk zemin rengini değiştirmem konusunda hem fikir2009 Takvim Çalışması tamam sizi dinleyip değiştiriyorum2009 Takvim Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
slmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmmm(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 22-09-2008 #8
değiştirdikten sonra bizde görmek isteriz
Bu mesajdan alıntı yap

eylo

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-09-2008 #9
işte yeni yapraklardan biri diğerlerini de bu tarzda ilerleticem sanırım anlatmak istediğiniz buydu..2009 Takvim Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 22-09-2008 #10
yerinde olsam, ilk çalişmandaki yaprak ve sarı yazıları sepia toplamasi yapardim sadece ve o şekilde devam ederdim yoluma..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
2009, Çalışması, takvim