2010 AKB İstanbul çalışmam.

Afiş Tasarımı - 2010 AKB İstanbul çalışmam. Sponsorlu Bağlantılar Eksiklerim olabilir bu sebeple yorumlarınız önem arzetmektedir. Not: Orjinal boyut linkine tıkladığınızda açılan sayfada resmin kendine tıklayınız asıl orjinal boyut o zaman çıkacaktır karşınıza. Orjinal boyut....

SultanSuleyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SultanSuleyman

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eksiklerim olabilir bu sebeple yorumlarınız önem arzetmektedir. 2010 AKB İstanbul çalışmam.

Not: Orjinal boyut linkine tıkladığınızda açılan sayfada resmin kendine tıklayınız asıl orjinal boyut o zaman çıkacaktır karşınıza.

Orjinal boyut.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 06-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmada üst üste küçülterek koyduğunuz resimler göz yoruyor. Daha sade olabilir. Bir de "Bir İncidir İstanbul" yazısı neredeyse kağıdın kenarına sıfır, bu baskıda veya kesimde sorun çıkarabilir, pay bırakmanızı öneririm. Genel itibariyle çalışma güzel, özellikle alttaki "İSTANBUL " yazısı hoşuma gitti. Yalnız yukarıda da aşağıda da "ISTANBUL" yazıyor, "İSTANBUL" olmayacak mı? Affınıza sığınarak sormak istiyorum, neden "SINCE 1453" bunun yerine "1453'ten beri" olarak TÜRKÇE kullanılabilir. Emeğinize sağlık,başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #3
Emeğine Sağlık2010 AKB İstanbul çalışmam.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #4
güzel çalışma tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
SultanSuleyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SultanSuleyman

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #5
Çalışmada üst üste küçülterek koyduğunuz resimler göz yoruyor. Daha sade olabilir. Bir de "Bir İncidir İstanbul" yazısı neredeyse kağıdın kenarına sıfır, bu baskıda veya kesimde sorun çıkarabilir, pay bırakmanızı öneririm. Genel itibariyle çalışma güzel, özellikle alttaki "İSTANBUL " yazısı hoşuma gitti. Yalnız yukarıda da aşağıda da "ISTANBUL" yazıyor, "İSTANBUL" olmayacak mı? Affınıza sığınarak sormak istiyorum, neden "SINCE 1453" bunun yerine "1453'ten beri" olarak TÜRKÇE kullanılabilir. Emeğinize sağlık,başarılar...
Yorumun için teşekkür ederim iksir. Istanbul yazmamın sebebi Elimde türkçe karakterimin bulunmayışından. Ve kesinlikle "1453'ten beri" tabiri çok yerinde bir tabir. bunu yarın düzeltip tekrar yükleyeceğim. Teşekkürler. 2010 AKB İstanbul çalışmam.
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 06-05-2009 #6
fazla düşünmeden yaptığın belli oluyor
bir incidir istanbul yazmışsın
burdan yola çıkarsak eğer
istanbulu bir incinin içinde sunabilirdin çalışmanda
hem söz yazıyı hem de yazı sözü desteklerdi
Bu mesajdan alıntı yap
ByELİTE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByELİTE

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-05-2009 #7
güzel olmuş emeğine ve yüreğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2009 #8
sanırım bu sözlere katılmamak elde değil fontu yoksa elle ilave edebilirsiniz noktaları kolaya kaçmayın zaman ayırın

fazla düşünmeden yaptığın belli oluyor
bir incidir istanbul yazmışsın
burdan yola çıkarsak eğer
istanbulu bir incinin içinde sunabilirdin çalışmanda
hem söz yazıyı hem de yazı sözü desteklerdi
bu şekilde de gösterilmek istenen tarihi mekanlara lup ile bakmak gerekecektir ancak iç içe bir görüntüde göz yoruyor kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
by_kanarya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_kanarya

Grafiker / Konya

Alt 07-05-2009 #9
ben ce hoş olmamış arkadan ufaltmalar daha değişik bi çalışma yapılabilirdi
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2009 #10
Genel itibarıyla başarılı buldum ben fakat.Alttaki geçiş daha az olabilirdi yada hiç olmayabilirdi..
Emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları