2012

Sinema & Tiyatro - 2012 Sponsorlu Bağlantılar Mayalar eski ve gizemli bir uygarlık.Duyanınız olmuştur.Birçok yönleri hala araştırılıyor.Bunlardan biri de takvimleri ve bu takvim 2012 de son buluyor.Büyük bir yıkımla birlikte insanlığın hızlı bir yükselişe geçeceğine ...

2012
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

2012

Alt 15-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mayalar eski ve gizemli bir uygarlık.Duyanınız olmuştur.Birçok yönleri hala araştırılıyor.Bunlardan biri de takvimleri ve bu takvim 2012 de son buluyor.Büyük bir yıkımla birlikte insanlığın hızlı bir yükselişe geçeceğine inandıkları bilimadamlarınca maya dilinden tercüme edilmiş.Bu filmin de konusu bu kehanet.Herkese tavsiye ederim 2012 (filmin adı 2012 başka video paylaşım sitelerinden de izleyebilirsiniz youtube da HD formatta)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
göremedim 2012
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-11-2009 #3
Efektler dışında hiç bir albenisi olmayan fantastik-komedi filmi resmen...2,5 saat bazı sahneler dışında vasat bulduğum kısacası klişe konu+bol efekt+gişeye oynayan bir film.Beklentimi vermediği için yönetmen Roland Emmerich'e ve hollywood sinemasına tekrar saygılarımı iletiyorum2012Yaşasın Guy Ritchie yaşasın Türk sineması diyorum2012
Bu mesajdan alıntı yap
Nagihann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nagihann

Desinatör / Bursa

Alt 16-11-2009 #4
filme akşam gittim efektler güzeldi gerçekten gerçek gibiydi ama bazı komık yerleri vardı çok güldüm bende mantık hatası okadar fazlaydı ki anlatamam 2012 örneğin; dünya yıkılıyor kıyametler kopuyor adamlar hala cep telefonlarıyla konuşuyorlar nasıl bir iletişim ağı varsa artık 2012 deprem oluyor 10.9 şiddetinde yol yarılıyor, gökdelenler yıkılıyor adam otomobiliyle depremden kaçıyor üstelik bide yıkılan binanın içinden geçiyor, yanardağdan öte topraktan lavlar çıkıyor ateş topları düşüyor heryere ama yine adam bundan kazasız belasız kurtuluyor üstelik o basınçta sıcaklıkta uçakta nasıl uçuyorsa artık 2012 hele bide bir otomobilin uçaktan atlama sahnesi vardı karların üstüne araba parçalanmayı bırak farları hala yanıyordu ya 2012 küçük birde oğlan var babasına yardım edicem diye velet bir dalıyor suyun içine nasıl ciğer varsa artık neredeyse 3 dk küçük çocuk çıkmıyor suyun altından 2012 öle yani... Salon tam doluydu iyi gişe başarısı olur 2012
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 17-11-2009 #5
Ben de dün izledim ve kesinlikle tavsiye ederim 2012
Efekte doyacaksınız 2012
Bu mesajdan alıntı yap
MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 17-11-2009 #6
izlemedim bilemicem2012
Bu mesajdan alıntı yap
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 20-11-2009 #7
Paylaşım için teşekkürler karantina 2012
Bu mesajdan alıntı yap
whampir19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

whampir19(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-12-2009 #8
kurtlar vadisi gladyo ya gittim buna gitmedim bin pişmanım ama ilk fırsatta gideceğim
Bu mesajdan alıntı yap
dt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dt(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-12-2009 #9
film sırf görsel efekt. başka hiçbirşey yok bence. o kadar gerçekdışı ki herşey yok o kadar bu kadarda değil diyo insan izlerken. herşey bunların arkasında oluyo. adamlar arabayla giderken kıyamet bi metre arkalarında kopuyo ve arabadaki iki çocuk dahil herkes en fazla banka soygununda rehin edilmiş kadar panikler 2012 ama sahneler müthiş gerçekten. sırf o sahneler için izlenebilir yani film bence 2012
Bu mesajdan alıntı yap
redeath333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redeath333

Desinatör / İzmir

Alt 22-12-2009 #10
Ben pek beğenmedim; benim tarzım değilmiş 2012
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları