2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar

İllüstrasyon Çalışmaları - 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Dosya16

Alt 29-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2012 yılının hepimize uğurlu, sağlıklı, kazançlı ve huzurlu gelmesi dileklerimle.

İyi yıllar arkadaşlar.

Çalışma: Illustrator / Illustrasyon : Ben :P

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 29-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Cigarasız olmam abi2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar
Eyvallah Ulaş'ım.Bilmukabele. Paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-12-2011 #3
Ben üzerime alındım şahsen 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar sana da mutlu, huzurlu, kokusuz bir körfez, şehir içi ulaşımı kolay, kordon sefası bol, istanbul sosyetesinden arınmış çeşme'de yaz sefası, yani dolu dolu bir yıl diliyorum creedwar. 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2011 #4
Cigarasız olmam abi2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar
Eyvallah Ulaş'ım.Bilmukabele. Paylaşım için teşekkürler.
Sağolasın nihat abim.. Geçen seneki çalışmanın aynısı..Bundan sonra yılbaşı dileklerimi bu çalışmayla yollarım 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar her şey gönlünce olsun 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar

Ben üzerime alındım şahsen 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar sana da mutlu, huzurlu, kokusuz bir körfez, şehir içi ulaşımı kolay, kordon sefası bol, istanbul sosyetesinden arınmış çeşme'de yaz sefası, yani dolu dolu bir yıl diliyorum creedwar. 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar
2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar İyi yıl dileklerini tabiki üzerine al yahu 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar Teşekkürler iyi dileklerin ama sosyete yerleşti iyice ..çeşme artık bambaşka bir yer2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar

Value, nilgün sizlere de iyi yıllar arkadaşlar..
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-12-2011 #5
Boynuzlar fazla belirgin creedwar.. 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar

Şaka bir yanada bende yeni yılda herkese lafdan anlayan müşteriler, yıldızı parlayan çalışmalar, kalorisiz besinler ve son olarakta herzaman arabanızı park edeceğiniz boş yer diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-12-2011 #6
Sağolasın nihat abim.. Geçen seneki çalışmanın aynısı..Bundan sonra yılbaşı dileklerimi bu çalışmayla yollarım 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar her şey gönlünce olsun 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar

2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar İyi yıl dileklerini tabiki üzerine al yahu 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar Teşekkürler iyi dileklerin ama sosyete yerleşti iyice ..çeşme artık bambaşka bir yer2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar

Value, nilgün sizlere de iyi yıllar arkadaşlar..

Aklıma çok film hareketler filmindeki kumsal sahnesi geldi sevgililer uyuya kalıyor bi uyanıyorlar pazar sabahı eyvahhhhhh günübirlikçiler geliyor kaçacak yer yok aynen bu hale getirdiler çeşmeyi. 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / CreedwarD

Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2011 #7
Boynuzlar fazla belirgin creedwar.. 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar

Şaka bir yanada bende yeni yılda herkese lafdan anlayan müşteriler, yıldızı parlayan çalışmalar, kalorisiz besinler ve son olarakta herzaman arabanızı park edeceğiniz boş yer diliyorum.
Boynuzlar geyikten geliyor, başka boynuzlarla karıştırmayalım :P

İyi dilekleriniz aynen sizinle de olsun, park yeri konusunda sıkıntım yok zira artık kullanmıyorum, bu trafikte vapurda çay sigara en güzeli..

Aklıma çok film hareketler filmindeki kumsal sahnesi geldi sevgililer uyuya kalıyor bi uyanıyorlar pazar sabahı eyvahhhhhh günübirlikçiler geliyor kaçacak yer yok aynen bu hale getirdiler çeşmeyi. 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / CreedwarD
Sıkı bir film izleyicisi olmama rağmen o filmi de bir türlü izlemedim2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar Ben artık çeşmealtına balığa gidiyorum..Daha makbule geçiyor 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-12-2011 #8

İyi dilekleriniz aynen sizinle de olsun, park yeri konusunda sıkıntım yok zira artık kullanmıyorum, bu trafikte vapurda çay sigara en güzeli..

Sıkı bir film izleyicisi olmama rağmen o filmi de bir türlü izlemedim2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar Ben artık çeşmealtına balığa gidiyorum..Daha makbule geçiyor 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar
İnan hiçbir kaybın yok hatta seyredenlerden artı puandasın. 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar

Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-12-2011 #9

İyi dilekleriniz aynen sizinle de olsun, park yeri konusunda sıkıntım yok zira artık kullanmıyorum, bu trafikte vapurda çay sigara en güzeli.
Yok! konuyla da bağdaşmış zaten 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar

Sizinki de trafikse bizimki ne bilemiyorum. Ama cidden vapurda çay keyfi bir başka oluyor :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 30-12-2011 #10
İnan hiçbir kaybın yok hatta seyredenlerden artı puandasın. 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar
Akşam hatun dizi keyfinde bana bulaşma dediğinde hadi film izleyeyim dedim..Demez olsaydım..Gerçekten dandik bi filmmiş.

Yok! konuyla da bağdaşmış zaten 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar

Sizinki de trafikse bizimki ne bilemiyorum. Ama cidden vapurda çay keyfi bir başka oluyor :wink:
Vapurda piknik yapılır mı acep 2012 Yılı Yeni Yıl kutlaması / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları