21. Yüzyıl Savaşları Kapak Tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - 21. Yüzyıl Savaşları Kapak Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar yazıyordum ancak yarım bıraktım bu romanı... 13 Yaşındayım ve photoshop kullanmayı bilmiyorum bunuda photoshopla değil gimple yaptım....

Salihano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Salihano

Öğrenci (Diğer) / Kastamonu

Alt 06-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yazıyordum ancak yarım bıraktım bu romanı... 13 Yaşındayım ve photoshop kullanmayı bilmiyorum bunuda photoshopla değil gimple yaptım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 06-06-2011 #3
Roman yazmayı mı seviyorsun, tasarım yapmayı mı? Hangisinde daha yetenekli olduğunu düşünüyorsun?
Bence birisinde karar kılıp ona yoğunlaşmalı ve kendini geliştirmelisin. Henüz romanların hakkında fikrimiz yok tabi.
Ama tasarımların konusunda 13 yaş baz alındığında söyleyecek pek bir şey olmuyor, sadece olmamış, kendini geliştirmeli ve eğitimini almalısın demek kalıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Salihano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Salihano

Öğrenci (Diğer) / Kastamonu

Alt 06-06-2011 #4
Elbette roman yazmak. Bunların olmadığını biliyorum. İnternetten resim bulup sadece dağıtma efekti kullanarak ne kadar iyi yapabilirimki zaten?

Fikrin yoksa göstereyim. Böylece büyük biri(galiba büyüksün) yazılarım hakkında büyük birinin görüşlerini almış olurum.

13 Yaşındayım diye öyle acayip dandik bir şey bekleme sakın.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 06-06-2011 #5
Elbette roman yazmak. Bunların olmadığını biliyorum. İnternetten resim bulup sadece dağıtma efekti kullanarak ne kadar iyi yapabilirimki zaten?

Fikrin yoksa göstereyim. Böylece büyük biri(galiba büyüksün) yazılarım hakkında büyük birinin görüşlerini almış olurum.

13 Yaşındayım diye öyle acayip dandik bir şey bekleme sakın.
Elbette romanın konusunda bu işte bilgili ve daha sağlıklı değerlendirmeler yapabilecek kişiler vardır. Onlardan fikir almanı öneririm.
Ben sadece yol göstermeye çalıştım. Kötü bile olsa 13 yaşında bir şeyler yapmaya kalkışman, bu kadar iştahlı olman takdire değer.
Sadece yolun açık olsun diyebilirim 21. Yüzyıl Savaşları Kapak Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
hatceeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hatceeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-06-2011 #6
Ufaklık, seçtiğin konular tutmaz.
Bu mesajdan alıntı yap