2250 yılında istanbul

İllüstrasyon Çalışmaları - 2250 yılında istanbul ...

2250 yılında istanbul
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

2250 yılında istanbul

Alt 16-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2250 yılında istanbul
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denise

Grafiker / Ankara

Alt 16-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Rüzgar, öncelikle istanbul 2250 ile kendi isminin aynı boyutlarda olması yanlış bence biraz daha alçak gönüllü ol derim 2250 yılında istanbul önemli olan ismin mi çalışman mı? Ayrıca sağdaki yapı yanılmıyorsam çok ünlü ve İstanbuld'a yer almıyor?? Onun yerine istanbul'un çok ünlü yapıları var onları kullanabilirsin.Biraz daha üzerinde çalış derim.Düşünce hoş emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #3
Rüzgar, öncelikle istanbul 2250 ile kendi isminin aynı boyutlarda olması yanlış bence biraz daha alçak gönüllü ol derim 2250 yılında istanbul önemli olan ismin mi çalışman mı? Ayrıca sağdaki yapı yanılmıyorsam çok ünlü ve İstanbuld'a yer almıyor?? Onun yerine istanbul'un çok ünlü yapıları var onları kullanabilirsin.Biraz daha üzerinde çalış derim.Düşünce hoş emeğine sağlık...
aslnda ismim alfası baya bi düşüktü yani sadece dikkatli bakıldığında okunuyordu cmyk calışmıştım rgb ye cevirip kayıtettikten sonra acıkcası oraya pekte dikkat etmedim yani anlayacagın beyazın patlamasını bura farkettim oyuzden haklısın denise şu yapıya gelince doğrusunu istersen çalışmaya uysun diye koydum uyduda aslında ama tabiki haklısın teşekürler
Bu mesajdan alıntı yap
donie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donie

Grafiker / İzmir

Alt 16-01-2009 #4
renk tonu olarak güzel ana renk ancak tabii o da cmyk dan rgb ye çevrilirken değişmedi ise..mekan güzel kanatlı filde güzel 2250 de :smile:sürrealist bir çalışma diyelimmm...
köprü sanki biraz havada pek özenli çalışılmamış gibi sanki diğer öğelere gösterilen özen gösterilmemiş gibi.
Bu mesajdan alıntı yap
oBİwAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oBİwAN(47)

Grafiker / Yalova

Alt 16-01-2009 #5
genel olarak başarılı ama ufak tefek hatalar yok değil mesela soldaki binalara ışık soldan sağdaki bianalara ise ışık sağdan geliyor, köprü ayakları havada duruyor hissi veriyor, fil ise ayakları itibariyle oraya monte edilmiş gibi duruyor... emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #6
değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar

twşwkkürlwr arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Layer_17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Layer_17

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #7
sanki sağ taraftaki bina diğerine sarılmış korkudan 2250 yılında istanbul,dev bir fil geliyo sonuçta korkar tabi,çalışma güzel ama diğer arkadaşların dediği gibi köprüde biraz sorun var,birde gökyüzündeki ışığın arkasındaki tozmu dumanmı bilmiyorum ama nokta nokta gerçekçi durmuyor,biraz daha çalışırsan harika olcak bence,eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #8
sanki sağ taraftaki bina diğerine sarılmış korkudan 2250 yılında istanbul,dev bir fil geliyo sonuçta korkar tabi,çalışma güzel ama diğer arkadaşların dediği gibi köprüde biraz sorun var,birde gökyüzündeki ışığın arkasındaki tozmu dumanmı bilmiyorum ama nokta nokta gerçekçi durmuyor,biraz daha çalışırsan harika olcak bence,eline sağlık
zaten çalışmalarımı sizin yorumlarınıza bırakıp yeniden tasarlıyorum eksiklerimi bulmama yardımcı oluyorsunuz teşekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
donie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donie

Grafiker / İzmir

Alt 16-01-2009 #9
zaten çalışmalarımı sizin yorumlarınıza bırakıp yeniden tasarlıyorum eksiklerimi bulmama yardımcı oluyorsunuz teşekkurler
yeniden düzenlenmiş halini de görmek isteriz
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2009 #10
yeniden düzenlenmiş halini de görmek isteriz

güzenlediğim zaman haber verecem teşekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags