23 nisan GOOGLE yarışma

Logo Tasarımları - 23 nisan GOOGLE yarışma ...

23 nisan GOOGLE yarışma
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

23 nisan GOOGLE yarışma

Alt 24-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

23 nisan GOOGLE yarışma23 nisan GOOGLE yarışma
valla hangisinı yollsam şaşırdım...tabi dah çalişmalarım var ama sizden yardım alıyım dedım23 nisan GOOGLE yarışma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

melekru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melekru(32)

Grafiker / Antalya

Alt 24-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şahsen ikisini de beğendim 1. sade,2. cıvıl cıvıl.
ama ikincideki çiçekli kızın çiçeklerini azaltmalı mı çok mu karmaşık görüntü arz ediyor?nasıl bi yol çizilmelidir?
acaba G harfinin üstündeki kuş gereksiz mi

emeğinize sağlık
kolaylıklar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-03-2008 #3
Gözüm kız çocuğunun yanına birde erkek çocuk aradı. Bi an 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı değilde Dünya Kadınlar Günü gibi bir hisse kapıldım.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 24-03-2008 #4
23 nisan GOOGLE yarışma yorumlarınız çok tşk ederim23 nisan GOOGLE yarışma garçekten23 nisan GOOGLE yarışma benim da aklım karıştı23 nisan GOOGLE yarışma var erkek cocuğu, kız cocuğu)) kaç denem yaptım kaç kişidan yorumları aldım23 nisan GOOGLE yarışma) bu çalişma başlamadanonce çok logolar baktım 23 nisan için...neden sa hep ayne...ozaman en yakın zamnada kız ve ekrek çalişmam olucak23 nisan GOOGLE yarışma ama bakın, geçen sene logo çalişmaları sadeec erkek cocuğu var yerde boya yapiyor.. o ne anlama geliyor erkek gunu diye mı? iştebu konu çok karışık! ya 2 cocuk olucak yada hiç birisi23 nisan GOOGLE yarışma)) oyle mı?
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-03-2008 #5
23 nisan GOOGLE yarışma yorumlarınız çok tşk ederim23 nisan GOOGLE yarışma garçekten23 nisan GOOGLE yarışma benim da aklım karıştı23 nisan GOOGLE yarışma var erkek cocuğu, kız cocuğu)) kaç denem yaptım kaç kişidan yorumları aldım23 nisan GOOGLE yarışma) bu çalişma başlamadanonce çok logolar baktım 23 nisan için...neden sa hep ayne...ozaman en yakın zamnada kız ve ekrek çalişmam olucak23 nisan GOOGLE yarışma ama bakın, geçen sene logo çalişmaları sadeec erkek cocuğu var yerde boya yapiyor.. o ne anlama geliyor erkek gunu diye mı? iştebu konu çok karışık! ya 2 cocuk olucak yada hiç birisi23 nisan GOOGLE yarışma)) oyle mı?
Bahsi geçen çalışmayı da ben kınamıştım zaten. Neden derseniz biz Türk milleti olarak bayrağımızı yerde görmeyi sevmeyiz. O çocuk ise yerde duran kağıt gibi bir şeye ay yıldız çiziyordu. Nasıl kaçtı bu insanların gözünden hala anlamış değilim.

Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 24-03-2008 #6
Bahsi geçen çalışmayı da ben kınamıştım zaten. Neden derseniz biz Türk milleti olarak bayrağımızı yerde görmeyi sevmeyiz. O çocuk ise yerde duran bir kağıt gibi bir şeye ay yıldız çiziyordu. Nasıl kaçtı bu insanların gözünden hala anlamış değilim.
tabi bence bu logo çoçuk yerde sizin duğunduğunuz anlamında değil yaptı ama haklısınız...23 nisan GOOGLE yarışma(((((((((((((((((
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-03-2008 #7
tabi bence bu logo çoçuk yerde sizin duğunduğunuz anlamında değil yaptı ama haklısınız...23 nisan GOOGLE yarışma(((((((((((((((((
Türkçeenizden dolayı yanlış anladıysam düzeltiniz.

Yazmak istediğiniz:

"Tabi ki bence o logoda çocuk yerde çizdiği şey sizin anladığınız anlamda yere atmak anlamını taşımıyor. Ama yinede siz haklsınız" mı?

Yoksa sizin çizmiş olduğunuz logolarda yerde olan bir bayrak yok mu demek istediniz?

İnanın anlayamadım.

Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 24-03-2008 #8
eee23 nisan GOOGLE yarışma)) evet turkçem iyi değil23 nisan GOOGLE yarışma malesef iyi grafiker olmak o benim engelim23 nisan GOOGLE yarışma
yani demek istedım o kişi (geçen senenki logo yapan) duşunmedı sizin gibi...ama şimdı sız haklısınız...bende o zaman sizin gibi sizin ülkenize vatan olarak sizin gibi duşuniyorum...yani her ülke olsa bile bayrak bu bizim gururumuz..umarın istediklerime anlatım23 nisan GOOGLE yarışma
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-03-2008 #9
eee23 nisan GOOGLE yarışma)) evet turkçem iyi değil23 nisan GOOGLE yarışma malesef iyi grafiker olmak o benim engelim23 nisan GOOGLE yarışma
yani demek istedım o kişi (geçen senenki logo yapan) duşunmedı sizin gibi...ama şimdı sız haklısınız...bende o zaman sizin gibi sizin ülkenize vatan olarak sizin gibi duşuniyorum...yani her ülke olsa bile bayrak bu bizim gururumuz..umarın istediklerime anlatım23 nisan GOOGLE yarışma
23 nisan GOOGLE yarışma Evet bu sefer oldu. Ayrıca o logoyu çizen arkadaşında kötü bir amacı olduğunu düşünmüyorum. Ama Google Türkiye temsilcileri bu ayrıntıyı gfözlerinden nasıl olduda kaçırdı bunu anlayabilmiş değilim.

Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 24-03-2008 #10
aman sanki anlarım umrunda23 nisan GOOGLE yarışma) onlar buyuk adamlar duyguları değil paraya bakiyorlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo