24 sayfa forma taslağı (.eps + .ai + .cdr)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - 24 sayfa forma taslağı (.eps + .ai + .cdr) ...

evinamin33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evinamin33(35)

Grafiker / Mersin

Alt 24-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

burdan indirebilirsiniz......

forma 1 ön / forma 1 arka

forma 2 ön / forma 2 arka

forma 3 ön / forma 3 arka
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bygrafikir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafikir

Grafiker / Ankara

Alt 12-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık güzel paylaşım...
Bu mesajdan alıntı yap
burmerfur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burmerfur

Grafiker / Samsun

Alt 15-09-2010 #3
Bu formalama sistemi yanlış
revoltası yok vede önü bastığın zaman arkasını çevirip basıldığında 1in arkasına 23
2nin arkasınada 24 geliyor
Bu mesajdan alıntı yap
evinamin33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evinamin33(35)

Grafiker / Mersin

Alt 16-09-2010 #4
Bu formalama sistemi yanlış
revoltası yok vede önü bastığın zaman arkasını çevirip basıldığında 1in arkasına 23
2nin arkasınada 24 geliyor
arkadaşım ben 4 reng matbaa grafikeriyim bu formayla çok iş bastım. bu işten azcık daha anlamış olsaydın forma ile revoltanın farklı anlamalara ve haliyle farklı şeyler olduğunu bilirdin belki... lütfen yorum yaparken biraz daha bilgi sahibi olun öyle eleştirin... forma baskı revolta gibi baskı sırasında ters çevrilip basılmaz dikkat edersen, renk sklası yani etek kısmı forma 1 ön ve forma 1 arka da farklı köşelerde baskı sırasında bunlar arka arkaya gelir.. yani 1 in içine 2, 24 ün içine 23 gelir.
Bu mesajdan alıntı yap
BanazOfset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BanazOfset

Grafiker / Uşak

Alt 17-09-2010 #5
arkadaşım ben 4 reng matbaa grafikeriyim bu formayla çok iş bastım. bu işten azcık daha anlamış olsaydın forma ile revoltanın farklı anlamalara ve haliyle farklı şeyler olduğunu bilirdin belki... lütfen yorum yaparken biraz daha bilgi sahibi olun öyle eleştirin... forma baskı revolta gibi baskı sırasında ters çevrilip basılmaz dikkat edersen, renk sklası yani etek kısmı forma 1 ön ve forma 1 arka da farklı köşelerde baskı sırasında bunlar arka arkaya gelir.. yani 1 in içine 2, 24 ün içine 23 gelir.
+ Ayrıca Bu İşin Revolta Olması İçin Kapak Farklı Kağıda Basılırsa O Zaman Revolta Olur. Yani Kapağı Revolta Bağlarız ve Ordan Arta Kalan Formayı'da Revolta Yaparız. Formalama Sistemi Doğru Teşekkürler Evinamin
Bu mesajdan alıntı yap
burmerfur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burmerfur

Grafiker / Samsun

Alt 14-12-2010 #6
çok iş basmışsınız ama çok uğraştırarak bastırmışsın ustana bu şekil formalama sistemi yok formanın anlamı katladığın zaman kağıdı rakamlar birbirlerini takip eder siz ise sanırım bunları hep orta vurup harman yapmışsınız. formada işi çevirip bastığın zaman skala üst üste gelmesi lazım. ama mantıken bi düşün her iki işi ön arka bağladığın zaman 90 derece çevir skalalar üste olsun yada altta olsun bu formaladığın şekilde ustan bu numaralara bi baksın ozaman bana hak verirsin bana senmi yanlışsın benmi
Bu mesajdan alıntı yap