24 sayfalık bir dergi fiyatı nasıl belirlemeliyim

Temel Tasarım İlkeleri - 24 sayfalık bir dergi fiyatı nasıl belirlemeliyim ...

melsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melsa(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba freelance olarak yeni çalışmaktayım. o yüzden fiyat konusunda bilgim yok. 24 sayfalık bir dergi görseller hazır gelicek diğer işler bana ait Quarkda dizgi ve mizanpajını yapıp baskıya hazır halde teslim etmem gerekiyor. Yalnız fiyat konusunda hiç bir bilgim yok bunu belirlemek için bir kriter veya liste varmı neye göre ve kaç lira fiyat normal yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mhmt şhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmt şhn(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bunun ile ilgili bir kriter malesef yoktur size isterseniz yardımcı olurum pm den ulaşın her türlü bilgiyi verebilirim matbaa konusunda deneyimim bihali fazla24 sayfalık bir dergi fiyatı nasıl belirlemeliyim
Bu mesajdan alıntı yap

melsa(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-05-2009 #3
sorduğum soru cevap verilmemesi gereken bir soru mu anlamış değilim yaptığımız iş yalan dolan doğal değil her emeğin bir bedeli yok mu bizim emeğimizin bedelini belirleyecek bir kriter olmamasına şaşırdım doğrusu yinede herkese teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2009 #4
sorduğum soru cevap verilmemesi gereken bir soru mu anlamış değilim yaptığımız iş yalan dolan doğal değil her emeğin bir bedeli yok mu bizim emeğimizin bedelini belirleyecek bir kriter olmamasına şaşırdım doğrusu yinede herkese teşekkür ederim
Aslında şaşırmadan önce forumda aratsaydınız istediğiniz bilgilere ulaşabilirdiniz... Bilgi için linke tıklayınız...

freelance grafik tasarım fiyat listesi
Bu mesajdan alıntı yap

melsa(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-05-2009 #5
Önder kardeşim çok teşekkür ediyorum. Haklısın inan bu aklıma gelmedi. bilgi için teşekkür ederim. Sağlıcakla kal.
Bu mesajdan alıntı yap
mhmt şhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmt şhn(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2009 #6
merhaba freelance olarak yeni çalışmaktayım. o yüzden fiyat konusunda bilgim yok. 24 sayfalık bir dergi görseller hazır gelicek diğer işler bana ait Quarkda dizgi ve mizanpajını yapıp baskıya hazır halde teslim etmem gerekiyor. Yalnız fiyat konusunda hiç bir bilgim yok bunu belirlemek için bir kriter veya liste varmı neye göre ve kaç lira fiyat normal yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese saygılar
pardon ablacım tamamen benim yazıları yanlış anlamam ben baskısıda dahil sorduğunu zannettim ama sen sadece grafiğini yapıcaksın anladım özür.. 24 sayfalık bir dergi fiyatı nasıl belirlemeliyim
Bu mesajdan alıntı yap
superclarkie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

superclarkie(36)

Ressam / İstanbul

Alt 04-05-2009 #7
insan kendi değrini kendisi belirler ..ucuz işçilerin hali ortada tavsiyem kimse değerini düşürecek işler yapmasın
Bu mesajdan alıntı yap
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2009 #8
insan kendi değrini kendisi belirler ..ucuz işçilerin hali ortada tavsiyem kimse değerini düşürecek işler yapmasın
kesinlikle katiliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
birsen11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birsen11

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 01-06-2009 #9
merhaba melsa
fiyatı çalıştığın saat üzerinden belirleyebilirsin. Örneğin ben tez makale öykü gibi düz yazı yazıyorum. Hoş uzun süredir boşum. Saatimi yakalşık 10 lira gibi belirliyorum.
Bu arada aklında bulunsun acil olup yetiştiremeyeceğin yazım işi olursa bana yönlendirebilirsin. Kolay gelsin canım.
Bu mesajdan alıntı yap