25-30 yaşları arasında,Avrupa yakasında ikamet eden,Uzun yıllar çalışmak isteyen - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - 25-30 yaşları arasında,Avrupa yakasında ikamet eden,Uzun yıllar çalışmak isteyen - İstanbul ...

25-30 yaşları arasında,Avrupa yakasında ikamet eden,Uzun yıllar çalışmak isteyen - İstanbul
cnq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cnq

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

25-30 yaşları arasında,Avrupa yakasında ikamet eden,Uzun yıllar çalışmak isteyen

Program/Seviye: Grafik yazılımları

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Meslek Yüksekokulu ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mac ortamında Freehand, Photoshop, Illustrator programlarını aktif şekilde kullanabilen,Tasarımdan baskı aşamasına, montaj ve her türlü prodüksiyon sürecine hakim, Genel kültür ve görsel sanatlar konularında gelişmiş, Estetik bir bakış açısına sahip,Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, 25-30 yaşları arasında,Avrupa yakasında ikamet eden,Uzun yıllar çalışmak isteyen,Bayan Grafiker.

Yerimiz Bayrampaşa'dadır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 25-30 yaşları arasında,Avrupa yakasında ikamet eden,Uzun yıllar çalışmak isteyen - İstanbul - 25-30 yaşları arasında,Avrupa yakasında ikamet eden,Uzun yıllar çalışmak isteyen - İstanbul ya da 25-30 yaşları arasında,Avrupa yakasında ikamet eden,Uzun yıllar çalışmak isteyen - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 25-30 yaşları arasında,Avrupa yakasında ikamet eden,Uzun yıllar çalışmak isteyen - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2012 #3
İstekleriniz Biraz Ağır Olmuş Sanırım25-30 yaşları arasında,Avrupa yakasında ikamet eden,Uzun yıllar çalışmak isteyen - İstanbul inşallah bulursunuz.
fxmns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fxmns

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-03-2012 #4
bu ilanda bir acayiplik var ama ... prodüksiyon diyor bir de adobi photoshop ve free hand çok ayrı şeyler. birde çay yapsın mı gelen arkadaş. telefonlara da bakar.
ellikurus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ellikurus(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2012 #5
zaten bayan grafikeri oyüzden istiyorlar, temizlik çay telefon v.s