26 Eğitim Adet Web ve grafik tasarım setleri Paketi - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - 26 Eğitim Adet Web ve grafik tasarım setleri Paketi - Türkiye Geneli ...

melekutiala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melekutiala

Eğitimci / İstanbul

Alt 28-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

26 Eğitim Adet Web ve grafik tasarım setleri Paketi

Marka / Model: Web ve grafik tasarım setleri Paketi

Fiyat: 100 TL

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: web ve grafik tasarıma hevesli arkadaşlara çok güzel bir eğitim setleri paketi. çok şey öğrenecek çok yol kat edeceksiniz. Kurslara yüklü paralar vermeye gerek duymayacaksınız.

kota derdiniz varsa, paranız yoksa bu setleri bir arada bulmak sizin için imkansızsa, günlerce bunları arayıp indirmekle uğraşmak istemiyorsanız, yada ayrı ayrı alıp yüklü ödeme yapmak istemiyorsanız bu arşiv tam size göre...

50 GB, 26 Eğitim Seti, 1500 ten Fazla
video Ders, Sadece Bir Set Fiyatına

Almayı düşünen arkadaşlar olursa şu mail adresi ile irtibata geçebilir. fiyatı ve elinize nasıl ulaşacağı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

not: kargo ücretleri alıcıya aittir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 26 Eğitim Adet Web ve grafik tasarım setleri Paketi - Türkiye Geneli - 26 Eğitim Adet Web ve grafik tasarım setleri Paketi - Türkiye Geneli ya da 26 Eğitim Adet Web ve grafik tasarım setleri Paketi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 26 Eğitim Adet Web ve grafik tasarım setleri Paketi - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
26 Eğitim Adet Web ve grafik tasarım setleri Paketi - Türkiye Geneli | 26 Eğitim Adet Web ve grafik tasarım setleri Paketi - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
melekutiala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melekutiala

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-08-2011 #3
eğitimsetleri aşağıdakilerdir.

3D Max
3D Max-Vray
Flash 5
Flash CS5
Flash CS4