2D Android oyunlar için çok sayıda Sprite yapacak artist aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 2D Android oyunlar için çok sayıda Sprite yapacak artist aranıyor - Türkiye Geneli ...

2D Android oyunlar için çok sayıda Sprite yapacak artist aranıyor - Türkiye Geneli
hakankaraduman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakankaraduman(24)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
2D Android oyunlar için çok sayıda Sprite yapacak artist aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba, 2D Android oyunlar için pixel stilinde ya da çizgi film stilinde çizimler tedarik edebilecek artist arıyorum. Şu aşamada çizgi film stilinde (örn. angry birds) 2 karakter ve çevre elementleri yapabilecek, piksel stilinde ise üst görünüşten bir kaç çeşit araba ve çevre tasarımı (yol, pist vs) yapabilecek bir artist arıyorum. Fiyat konusunda tekliflerinizi yapmanızı bekliyorum. Parça başı ya da paket fiyat verebilirsiniz.

İlgilenen arkadaşlar yanlış anlamasınlar diye ek açıklama yapmak istiyorum.

Animasyon istemiyorum, sadece tasarım istiyorum.

Örnekteki gibi karakterler parça parça tasarlanmalıdır. Tabi ki yan görünümü olacak bu örnekteki gibi ön görünümü olmayacak.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

2D Android oyunlar için çok sayıda Sprite yapacak artist aranıyor - Türkiye Geneli2D Android oyunlar için çok sayıda Sprite yapacak artist aranıyor - Türkiye Geneli2D Android oyunlar için çok sayıda Sprite yapacak artist aranıyor - Türkiye Geneli2D Android oyunlar için çok sayıda Sprite yapacak artist aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hakankaraduman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakankaraduman(24)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 22-06-2014 #3
İlan sonuçlanmıştır.