2D çizim yapabilen takı tasarım işinde çalışacak Grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - 2D çizim yapabilen takı tasarım işinde çalışacak Grafiker - İstanbul ...

madyou isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madyou

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2D çizim yapabilen takı tasarım işinde çalışacak Grafiker

Program/Seviye: Adobe Photoshop*
Adobe Indesign*
Freehand *
Corel *

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: takı tasarımı yapabilecek yaratıcı 2D ÇİZİM yapabilen(program kıstası yoktur)
yurt dışına çalışmaktayız cnc&lazer makinasında bijuteri üretimi yapmaktayız.
2D 3D Çalışmalarda yapmaktayız

E-posta:

Telefon: 0212 541 76 08 / 0532 201 1588
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 2D çizim yapabilen takı tasarım işinde çalışacak Grafiker - İstanbul - 2D çizim yapabilen takı tasarım işinde çalışacak Grafiker - İstanbul ya da 2D çizim yapabilen takı tasarım işinde çalışacak Grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 2D çizim yapabilen takı tasarım işinde çalışacak Grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
2D çizim yapabilen takı tasarım işinde çalışacak Grafiker - İstanbul | 2D çizim yapabilen takı tasarım işinde çalışacak Grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
guanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guanin

Grafiker / İstanbul

başvuru

Alt 02-03-2013 #3
İlanınız halen aktifte ise başvurmak istiyorum. Beni buradan bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap