2d Mobil Ve Flash Oyun Projesi İçin Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 2d Mobil Ve Flash Oyun Projesi İçin Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli ...

faruk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

faruk69

Sanat Yn. / Ağrı

Alt 13-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
2d Mobil Ve Flash Oyun Projesi İçin Grafiker Aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: photoshop illüstrasyon vb herhangi bir çizim programı

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: merhaba arkadaşlar 2d mobil ve flash oyun projesi için grafiker aranıyor programlama bölümünde her şey hazır grafik yani objeler karakterler vs çizecek arkadaşlar arıyoruz oyun mobilde ios android ve windows 8 platfromlarına ve flash da yapılacaktır katılmak isteyen arkadaşlar mail atlamaları rica olunur

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

2d Mobil Ve Flash Oyun Projesi İçin Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli2d Mobil Ve Flash Oyun Projesi İçin Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli2d Mobil Ve Flash Oyun Projesi İçin Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli2d Mobil Ve Flash Oyun Projesi İçin Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

skotan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skotan

Ressam / İstanbul

Alt 20-02-2013 #3
Merhabalar, şu anda 3 bölümü appstore larda satışta olan, tüm karakter ve görsellerin çizimi bana ait 70 hikayelik animasyonlu nasrettin hoca hikayeleri (e-kitap)projesini yaptık..Çalışma imkanımız olabileceğinden irtibat kurmak isterim..Aşağıda iletişim adresim ve örnek iş için link attım kolay gelsin..

selim kotan 545 537 3 444 *********
-google da nasrettin hoca hikayeleri damasistem yazarsanız da diğer satıştaki sitelerdede görebilirsiniz..*