2D oyun artist - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 2D oyun artist - Türkiye Geneli ...

filsarikaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filsarikaya

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2D oyun artist

Program/Seviye: photoshop
unity3d

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Selamlar,

Android ve IOS için oyunlar yapmaktayız. Bizimle çalışacak 2d/3d freelancer designerlar arıyoruz. Ancak bu full time bir pozisyon. Hergün 8 saatinizi bize ayırabiliyor olmanız gerekiyor.

Genelde unity3d oyunları yapıyoruz. Bu oyunların gereken ekran alıntılarının, ikonlarının ve kullanıcı arayüz grafiklerinin yapılmasına ihtiyacımız var. Bu yüzden Unity3d deneyimi tercih edilir.

İlgilenirseniz portfolyonüze ait bir link ve iletişim bilgisi gönderirseniz daha detaylı konuşabiliriz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
2D oyun artist - Türkiye Geneli2D oyun artist - Türkiye Geneli2D oyun artist - Türkiye Geneli2D oyun artist - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..