3.20 seiko kafa acilen satılık digital baskı makinası arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - 3.20 seiko kafa acilen satılık digital baskı makinası arıyorum ...

karizmaofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karizmaofset

Sanat Yn. / Ankara

Alt 24-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

lütfen acilen satılık uygun fiyatlı makinalarınızı bildiriniz
özelden mesaj atınız
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 24-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...
  1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olması ürüne ilgiyi arttırır.
  3. Mesajların içeriğinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  4. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, satış tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

karizmaofset

Sanat Yn. / Ankara

Alt 01-07-2009 #3
ilan günceldir
dcey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dcey

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-07-2009 #4
xaar 128 kafa size uyarsa ********* nolu telefondan ulaşabilirsiniz

karizmaofset

Sanat Yn. / Ankara

Alt 27-07-2009 #5
makinenizin marka model ve diğer özellikleri ile istediğiniz fiyatı bildirir misiniz
not : makinanın bulunduğu ili de lütfen