3 adet kartvizit çalışması (üç ayrı firmaya)

Kartvizit Tasarımları - 3 adet kartvizit çalışması (üç ayrı firmaya) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar üç firma için kartvizit hazırladım. Yorumlarınız sayesinde insanlar bu sitede kendini geliştiriyor. Yorum yapanlara şimdiden teşekkürler... Tekrar Küçük Boyutlarda Görmek Için Tiklayiniz. Resmi Orjinal Boyutlarinda Görmek Için ...

emirhan 1 9 3 0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirhan 1 9 3 0(37)

Fotoğrafçı / Erzincan

Alt 11-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar üç firma için kartvizit hazırladım.
Yorumlarınız sayesinde insanlar bu sitede kendini geliştiriyor.
Yorum yapanlara şimdiden teşekkürler...

3 adet kartvizit çalışması (üç ayrı firmaya)Tekrar Küçük Boyutlarda Görmek Için Tiklayiniz.3 adet kartvizit çalışması (üç ayrı firmaya)

3 adet kartvizit çalışması (üç ayrı firmaya)Resmi Orjinal Boyutlarinda Görmek Için Tiklayiniz.3 adet kartvizit çalışması (üç ayrı firmaya)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nurdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurdemir

Grafiker / Erzincan

Alt 11-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emirhan 1930 1. çalışmanız hoş olmuş. 2. çalışmanızda iki firma ismi gözüküyor... tek firma ismi olsaydı ve solda olsaydı daha güzel olurdu... herhalde müşteri isteğidir... müşteriler grafikerlerin özgür çalışmasını engellemeye bayılırlar. 3. çalışmanda kenar boşlukları denk değil ama hoş bir çalışma olmuş.... başarıların devamını dilerim... güzel kartvizitler...
Bu mesajdan alıntı yap
emirhan 1 9 3 0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirhan 1 9 3 0(37)

Fotoğrafçı / Erzincan

Alt 12-04-2008 #3
Aman aman.

İki gündür stres oldum, sinir oldum.

Böyle bir hatayı bir daha yapmam herhalde.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-04-2008 #4
kardeş kullandığın yazılarda drop vb. efectler kullanırsan biraz daha yazılar belirginleşir. buda okunurluğu artıracağından göze hoş duracaktır. ellerine sağlık kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
MaJesty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MaJesty

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 13-04-2008 #5
2 nci kartvizitte '' I '' lar fontta uyumsuzluk göstermiş..
3 ncü de de Tercan bir il miş gibi olmuş.

bide kardeşlerin isimlerini ve altlarına telefonlarını ayrı ayrı yazsan daha güzel olurdu.
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 13-04-2008 #6
3. kartvizitte fontları daha bi gruplara ayırarak düzenlemen daha net olur. fontlar arasındaki boşluklarda biraz fazla =) ELİNE SAĞLIK
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
adet, ayrı, Çalışması, firmaya, kartvizit