3 aylık yaz tatil süresinde kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - 3 aylık yaz tatil süresinde kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar 3 aylık yaz tatil süresinde kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Freehand ve Photoshop ama eğitimle kendimi geliştirmem gerek İş deneyimi ...

3 aylık yaz tatil süresinde kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul
suzani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suzani(23)

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 15-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3 aylık yaz tatil süresinde kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Freehand ve Photoshop ama eğitimle kendimi geliştirmem gerek

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şuan lise 4. sınıfım bu sene lise mezunu olmuş olcam. Grafik tasarım bölümü okuyorum. 3 ay tatilde kendimi ve program kullanımımı geliştirebileceğim eğitim verebilecek bir iş yeri arıyorum. Bakırköyde oturuyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 3 aylık yaz tatil süresinde kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul - 3 aylık yaz tatil süresinde kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul ya da 3 aylık yaz tatil süresinde kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 3 aylık yaz tatil süresinde kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..