3 Boyutlu Afiş

Afiş Tasarımı - 3 Boyutlu Afiş Sponsorlu Bağlantılar Slm Arkadaşlar Futbol Stadlarında Maç Esnasında Kale Yanında Gözüken Reklamlar Afişmi Yoksa 3boyutlu Programlamı Koyuluyor Ekrana. Bi Abimiz Futbolcunun Reklamın üstüne kayınca toplandığını görmüşte sonra tekrar düzeltmşler afişi.Afişse ...

3 Boyutlu Afiş
koko_mac1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koko_mac1

Grafiker / Kocaeli

3 Boyutlu Afiş

Alt 25-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm Arkadaşlar Futbol Stadlarında Maç Esnasında Kale Yanında Gözüken Reklamlar Afişmi Yoksa 3boyutlu Programlamı Koyuluyor Ekrana. Bi Abimiz Futbolcunun Reklamın üstüne kayınca toplandığını görmüşte sonra tekrar düzeltmşler afişi.Afişse Nasıl Yapılıyor Bilginiz varsa Paylaşmanızı Rica Ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
direk branda
belli bir açıyla hazırlanıyor
kamera o açıdan yakalıyor görüntüyü ve sonuç olarak siz tabela görüntüsü alıyorsunuz
bunun resim sanatında bi adı da vardı ama hatırlamıyorum
hocalarımız belki yardımcı olur
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-12-2007 #3
bilgisayar da sonradan sanal olarak ekleniyor3 Boyutlu Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-12-2007 #4
bilgisayar da sonradan sanal olarak ekleniyor3 Boyutlu Afiş
sizin bahsettiğinizle arkadaşın sorduğu aynı değil
evet sanal olarak eklenen reklamlarda var
ancak arkadaşın sorduğu genelde kale yanlarında kullanılan ve ofsayt kameralarının bakış açısına göre hazırlanan reklamlar
ufak örnekleri aşağıda
3 Boyutlu Afiş
3 Boyutlu Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
onurgozay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurgozay

Grafiker / İzmir

Alt 27-12-2007 #5
3 Boyutlu Afişgereksiz tartışma yaratacağı için silinmiştir.
biz buna merak edip araştırma ruhu diyoruz..her grafikerde olması gerekn ruh.. ama bazılarımız bununla doğuyor onların araştırmasına gerek yok sanırım....bu arada foruma sorması sanırım teknik olarak bilgi almak amaçlı olabilirdi sana bi yönden katılabilirim.. yanlış konuda açmış bence..

hata ettiysem affola3 Boyutlu Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-02-2008 #6
se4lamlar.Neden gereksiz tartışma olsun ki ben bu konuyla ilgili bilgi arıyorudum burayı buldum ama konu silindiği için faydalanamadım bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-02-2008 #7
İlk gördüğümde tabela sanıyordum ama değil tabiki... Yere serilen bir pankart onlar... Ama tabi sonradan eklenen sanal reklamlar da var... Mesela bunlar sanal reklam... Televizyon tarafından yapılıyor...

3 Boyutlu Afiş

Bu kurtlar vadisinde eski bir reklam 3 Boyutlu Afiş Görünce gülmüştüm mesela bu da sanal..
3 Boyutlu Afiş

Kale kenarlarında olan reklamları Horus vermiş zaten...
Bu mesajdan alıntı yap
garky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

garky(52)

Sanat Yn. / İzmir

Alt 15-02-2008 #8
Bu görseller bir açıdan baktığında 3 boyutlu olarak görülecek şekilde resim olarak yapılıyor. Hatta yurtdışında güzel sanatlarda ders olarak yeri de var. Ben daha önce bir sitede bu sanatı ve bu sanatla uğraşan kişileri araştırmıştım. En kısa zamanda geriye dönüp, tekrar o bilgileri bulup sizinle paylaşmak isterim.

Buradaki adreste 3 boyutlu resim hakkında harika örnekler görebilirsiniz. Bu resimler belli bir açıdan bakılırsa üçüncü boyut kazanıyor.
http://users.skynet.be/J.Beever/pave.htm
yazmayı unuttum anamorphic illüzyon olarak biliniyor
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-02-2008 #9
Bu görseller bir açıdan baktığında 3 boyutlu olarak görülecek şekilde resim olarak yapılıyor. Hatta yurtdışında güzel sanatlarda ders olarak yeri de var. Ben daha önce bir sitede bu sanatı ve bu sanatla uğraşan kişileri araştırmıştım. En kısa zamanda geriye dönüp, tekrar o bilgileri bulup sizinle paylaşmak isterim.

Buradaki adreste 3 boyutlu resim hakkında harika örnekler görebilirsiniz. Bu resimler belli bir açıdan bakılırsa üçüncü boyut kazanıyor.
http://users.skynet.be/J.Beever/pave.htm
yazmayı unuttum anamorphic illüzyon olarak biliniyor

Gerçekten Harika bitane istiklal caddesine gider böyle bişey nedersiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
garky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

garky(52)

Sanat Yn. / İzmir

Alt 17-02-2008 #10
Zaten World diye word kartın Julien Beever'a yaptırdığı bir örnek var. Daha önce yazdığım siteye dikkatli bakarsanız göreceksiniz. Ama nerede olduğuna dair sadece İstanbul yazıyor. Neresinde bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
3 boyutlu afis, afis, boyutlu