3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - 3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli ...

3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli
alecomy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alecomy

Grafiker / Ankara

Alt 07-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli
3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli

İşle ilgili açıklama:

--->Daire İçi Modelleme (Her Odadan Mininmum 2 Resim)
--->Bina Dış Cephe Modellemesi
--->Katalog Tasarımı
--->1000 Adet Katalog Baskısı

Herhangi birini veya hepsini yaptırabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0506 868 26 16
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli - 3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli ya da 3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
alecomy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alecomy

Grafiker / Ankara

Freelance 3D Grafiker - İzmir

Alt 28-05-2012 #3
Freelance 3D Grafiker

Program/Seviye: Cinema 4d / Çok İyi
3ds MAX / İyi
Vray / Çok İyi
Adv Render / Çok İyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli
3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli3 Boyutlu İç Mekan Modelleme / Tüm Türkiye - Türkiye Geneli

İşle ilgili açıklama: Hali hazırda market ve inşaat sektorlerinde çizim yapıyorum
çizilmesini istedğiniz tasarımlarınızı göndip 3 boyutlu çizim isteyebilirsiniz stand çizimi ve tasarımı, dış cephe bina çizimi, bina içi daire tasarımları odalar ve mekan tasarımları , market yerleşimi, cephe giydirme alikobant giydirme, cam giydirme işlerinizde yardımcı olabilirim

Tasarımcıyı Mağdur Etmemek, Verilen Emeğin Boşa Gitmemesi Açısından Fiyatta Anlaşıldıktan Sonra İşin %35'ini Peşin Ödeme Kalanını İş bitiminde ödeme olarak çalışıyorum.

Görüşmek için arayabilirsiniz

E-posta:

Telefon: 0506 868 26 16
Bu mesajdan alıntı yap