3 boyutlu tasarım yapabilecek çalışma arkadaşı aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - 3 boyutlu tasarım yapabilecek çalışma arkadaşı aranıyor ...

korhanv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korhanv(39)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir proje için, freelance çalışan, hareketli biberon tasarımı yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Tasarım çok karışık ve kapsamlı değildir. Önceden yecrube sahibi arkadaşlar için çok da zor olmayacaktır. Konu ile ilgili arkadaşların iletişim bilgilerini ************ adresine göndermeleri rica olunur.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları 3 boyutlu tasarım yapabilecek çalışma arkadaşı aranıyor veya 3 boyutlu tasarım yapabilecek çalışma arkadaşı aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com
pride isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pride

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-12-2010 #3
******* - Teklifinizle ilgileniyorum. 3 boyutlu süt ve kolonya şişesi yaptım imalata yönelik ek olarak etiket tasarımınıda yapabilirim. Portfolyo istenirse gönderebilirim.
korhanv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korhanv(39)

Hiç Biri / İstanbul

ünlem

Çalışma Arkadaşı

Alt 17-12-2010 #4
Konu ile ilgili çalışma arkadaşı bulduğumuzu bildirmek isterim.
İlgili arkadaşlara teşekkür ederim.
K V