3 boyutlu yazı yazmak istiyorum ama...

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - 3 boyutlu yazı yazmak istiyorum ama... ...

aynur.ry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aynur.ry(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar ai'de bi logo tarzı bişi yaptım tam olarak logo sayılmaz3 boyutlu yazı yazmak istiyorum ama... asağıda fotoğrafı var.250 kısmını 3 boyutlu yapmak ıstıyorm fakat 'sıfır' rakamında pat olayında siyah yuvarlağın içine beyaz bi yuvarlak daha yerlestirdiğim için 3 boyutlu yaparken o beyaz bölge griye dönüsüyo doğal olarak sıfırda tam olarak 3 boyut etkisini göremiyoruz.Sorum şu olucak freehand deki gibi patleri seçip birbirinin içine gömme seçeneği ai de de var mı acaba?varsa nasıl hangi menüden bulurm yardımcı olursanız çok makbule geçer,eğer öyle bi seçenek yoksa nasıl yapabilirim?....teşekkür edrim şimdiden3 boyutlu yazı yazmak istiyorum ama.....

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aynur.ry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aynur.ry(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar teşşekkür ederim gerek kalmadı kendim aradığımı buldum3 boyutlu yazı yazmak istiyorum ama...
Window menüsünden pathfider penceresinden yapılıyor.freehand deki gibi pathleri bırbırının içine gömmeye yarıyor bu pencere ..iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap