3. İllüstrasyon Çalışmam (Ben)

İllüstrasyon Çalışmaları - 3. İllüstrasyon Çalışmam (Ben) ...

Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop CS3 de, mause ile 2 saatte tamamladım.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 02-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok büyük bir anatomik hata mevcut. İzniniz olmadan üzerinde gösteriyorum kusura bakmayın.

Omuz ve kol hatası (kırmızı ile gösterilmiş, paralel oranda kol yukarıya doğru biraz daha yatay boyutta et kalınlıgı incelmeli.)
Kavis hat hatası (yeşil ile gösterilmiş, bu kadar kesin keskin hatlarla gelmemeli)
Elbise etek kısmı (mavi ile gösterilmiş, küt değilde kavisli gelse daha hoş görünebilir.)
Onun dışında renklendirme oldukça başarılı emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 02-04-2009 #3
hatalar illa ki olur.onları geçiyorum ve yeni başlayan biri olarak gerçekten çok hızlı ilerliyorsun sakın ara verme.
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 02-04-2009 #4
başarılı ama bence elinde Fender yerine Gibson LesPaul koymalıydın daha akustik olurdu 3. İllüstrasyon Çalışmam (Ben) çok başarılı..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-04-2009 #5
Güzel çalışma. El becerisi, program hakimiyeti için herkese tavsiyedir illüstrasyon çalışmaları. İrm e katılmakla beraber yılmadan devam. Güzel iş çıkartmışsın.
Not: B.C. Rich Warlock uzun zamandır sağlam bir modeldir..

Şimdi Farkettimde el ve kolun iç kısmı dirseğe doğru olan kıvrım çizgilerini açık tonda sakın uygulama..
Bu mesajdan alıntı yap

Gülsüm ÖZER(26)

Alt 02-04-2009 #6
Çok büyük bir anatomik hata mevcut. İzniniz olmadan üzerinde gösteriyorum kusura bakmayın.
Omuz ve kol hatası (kırmızı ile gösterilmiş, paralel oranda kol yukarıya doğru biraz daha yatay boyutta et kalınlıgı incelmeli.)
Onun dışında renklendirme oldukça başarılı emeğinize sağlık.

Üzerinde göstermenizde hiç bir sakıncası yok. Aksine uğaştınız bunun için. Bu şekilde hatamı daha iyi görebilirim.

Omuzda anatomik hata oldğunu söylediniz fakat bunu fotoğrafı referans alarak çizdim.

Fotoğraf:

Sınırlarını belirleme amaçlı çizdiğim çalışmam:

Yorum için teşekkür ederim.

hatalar illa ki olur.onları geçiyorum ve yeni başlayan biri olarak gerçekten çok hızlı ilerliyorsun sakın ara verme.
Çok teşekkür ederim fairylike.

başarılı ama bence elinde Fender yerine Gibson LesPaul koymalıydın daha akustik olurdu 3. İllüstrasyon Çalışmam (Ben) çok başarılı..
Teşekkürler Zynopsis:smile:

Güzel çalışma. El becerisi, program hakimiyeti için herkese tavsiyedir illüstrasyon çalışmaları. İrm e katılmakla beraber yılmadan devam. Güzel iş çıkartmışsın.
Not: B.C. Rich Warlock uzun zamandır sağlam bir modeldir..

Şimdi Farkettimde el ve kolun iç kısmı dirseğe doğru olan kıvrım çizgilerini açık tonda sakın uygulama..

Teşekkür ederim Ulaş. Durmak yok çalışmaya devam :tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-04-2009 #7
Gerçekten bu kadar genç yaşta ve ilk çalışmalarında bu gösterdiğin başarıları tebrik ediyorum.Eline sağlık 4.çiziminde sanırım hayran bırakcaksın bizi3. İllüstrasyon Çalışmam (Ben)
Bu mesajdan alıntı yap

Gülsüm ÖZER(26)

Alt 02-04-2009 #8
Gerçekten bu kadar genç yaşta ve ilk çalışmalarında bu gösterdiğin başarıları tebrik ediyorum.Eline sağlık 4.çiziminde sanırım hayran bırakcaksın bizi3. İllüstrasyon Çalışmam (Ben)
Çok teşekkür ederim karantina.
En yakın zamanda 4. sünü de paylaşmak istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 02-04-2009 #9
eklemlerin büküldüğü yerlerde ve parmak aralarında açık çizgiyle hatları belirlemişsiniz tam tersi koyu tonla olduğunda gerçekçilik payı daha fazla olucaktır,genel olarak başarılı bir çalışma emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Gülsüm ÖZER(26)

Alt 02-04-2009 #10
eklemlerin büküldüğü yerlerde ve parmak aralarında açık çizgiyle hatları belirlemişsiniz tam tersi koyu tonla olduğunda gerçekçilik payı daha fazla olucaktır,genel olarak başarılı bir çalışma emeğinize sağlık.
Önerinizi dikkate alacağım. Teşekkür ederim filizdmr.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları