3 kırımlı A4 broşür çalışması sizce nasıl?

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - 3 kırımlı A4 broşür çalışması sizce nasıl? ...

fatihtemel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihtemel

Grafiker / Konya

Alt 25-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

buu arada fiyatlar tasarım için yazılmıştır? 3  kırımlı A4 broşür çalışması sizce nasıl?) ayrıca birde aynı firma için club kart tasarımı ekledim.
club yanlış yazılmış onu biliyorum 3  kırımlı A4 broşür çalışması sizce nasıl? çalışmaların bu resimleri hazırlık aşamasında alındığı için ön çalışma niteliğindedir o nedenle fiyatlarda ve bazı yazılarda yanlışlıklar vardı onlar düzeltilip işler baskıya girdi ve teslim edildi. Tasarımlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
Herkese Teşekkürler...

3  kırımlı A4 broşür çalışması sizce nasıl?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(55)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Renk açısından incelenmesi gereken bir çalışma grubu.

Bu gruptan sadece ortadaki renk grubundaki (kart ön ve arka yüz)
renk kullanımını beğendim. Fakat en üstteki ve en alttaki çalışmalarda kullandığın saf renkler aşırı derecede patlamış. İnsan bu renk curcunası içinde aktarılması istenilen bilgilere ulaşmakta konsantre olamıyor. Amaç bilginin sağlıklı aktarımı için renkleri araç olarak kullanmaktır, renkleri vurgulamak için bilgiyi değil. Tüm tasarımcı arkadaşların problemlerinden biride bu, lütfen saf renkleri kullanırken daha dikkatli olalım.

Kolay gelsin.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap

fatihtemel

Grafiker / Konya

Alt 25-11-2007 #3
yorumların için teşekkür ederim fakat renk seçimi tamemen müşteri tarafından yapıldı. Müşterimin magenta ya aşırı bir ilgisi var dolayısıyla zeminlerde magenta kaçınılmaz oluyor. Tipografi ve mizanpaj açısından sanırım bir problem olmadığını düşünüyorsun teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
eymi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eymi(30)

Grafiker / Balıkesir

Alt 25-11-2007 #4
Güzel bir çalışma ama başvuru forumundaki YEMEK DÜNYASI yazısının altındaki cümle okunmuyor.Birde bilgilendirme kısmındaki yazılarda biraz daha küçük olsa daha hoş olurdu diye düşünüyorum.Saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
samirasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samirasu

Grafiker / Adana

Alt 26-11-2007 #5
Yemek kart çalışman ön ve arkasıyla hem çok sempatik hemde şık olmuş tebrikler. Tanıtım broşürün belki mükemmel olmuştur ama inan o capcanlı renklerin sonucunda yorum yapmam çok zor. Çalışmaya ilk baktığımda sadece Magenta, Yellow ikilisi dikkatimi çekti onun dışında sanki ne bir isim ne bir resim yoktu. Tabi bu benim nacizane bakış açım dedim ya belkide mükemmel olmuştur ama ben böyle görmüşümdür. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 27-11-2007 #6
arkadaşlara katılıyorum.Magenta ve sarı renkler çok göz alıcı ve yorucu.Farklı tonlarda farklı renklerle çalışsan sanki daha hoş durur.Pastel renkleri bi dene(pantone)...iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-11-2007 #7
çalışmanız çok güzel olmuş.hangi programları kullandığınızı öğrenebilir miyim?
Bu mesajdan alıntı yap

fatihtemel

Grafiker / Konya

Alt 10-12-2007 #8
çalışmanız çok güzel olmuş.hangi programları kullandığınızı öğrenebilir miyim?
bu çalışma için CorelDraw ve Photoshop programlarını kullandım.
Tüm arkadaşlara yorumları için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
kahin23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kahin23(36)

Grafiker / Konya

Alt 12-12-2007 #9
güsel çalışma olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
matri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matri(47)

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 13-12-2007 #10
yemek dunyasi, fakat yemek yok, kebap cok 3  kırımlı A4 broşür çalışması sizce nasıl? canim cekti..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
3 kirimli a4, a4 brosur calismasi, broşür, calismasi sizce nasil, Çalışması, krml a4, kırımlı, nasıl, rb yemek dunyasi, sizce, yemek dunyasi