3 m. yüksekliğindeki kabartma harf tabelamız

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - 3 m. yüksekliğindeki kabartma harf tabelamız ...

Alt 02-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Harf yüksekliği 3m.olup içten aydınlantmalıdır.Üretim aşamasındaki fotoğrafları paylaşmak istedim.Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.6m. yüksekliğinde de logomuz var yanlız daha bitmedi,çok buyuk bir şey oluyor ve bu harfler 50m. yüksekliğe takılacak 3 m. yüksekliğindeki kabartma harf tabelamız

http://img522.imageshack.us/img522/7356/anel3yl6.jpg
http://img73.imageshack.us/img73/7474/anel2jl5.jpg
http://img73.imageshack.us/img73/5224/anel4ri2.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 02-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Atölye kısmındaki çalışmanınız montaj esnasını ve yerindeki fotoğraflarınızıda görmek isterim.
Şimdiden emeğinize sağlık, kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-02-2009 #3
teşekkürler,tabikii.Kısmet olursa bu hafta takacaz.
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 03-02-2009 #4
maşallah 3 m. yüksekliğindeki kabartma harf tabelamız ileriki aşamaları ben de görmek isterim
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
onerim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onerim

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2009 #5
Cidden güzel.Zeminde vinly germe..Arkadaşlara katılıyorum.Aşama aşama resimlerini görmek isteriz.emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
senem sevtap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senem sevtap

Grafiker / Ankara

Alt 05-02-2009 #6
montaj sonrasını merak ettim
Bu mesajdan alıntı yap
aurum63 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aurum63

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 08-02-2009 #7
iş bu işte, tam benlik, şu anda bende benzeri bir işle uğraşıyorum, harfler kendinden ışıklı ce hakiki yekpare harf, pleksiden, ama o kadar yükseğe değil 4. kat duvarına ( 17 m ) 9m genişliğinde
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-02-2009 #8
valla montajında çok büyük aksilikler yaşıyoruz şu an vinç bozuldu 3 m. yüksekliğindeki kabartma harf tabelamız montajcı arkadaşlarımız 9. katta 3 saat mahsur kaldılar.Bütün florasanlar değişiyor,Işık yandığı zaman renklerde biraz açma olduğu için mavi florasan takacaz.Kısmet olursa bu hafta sonu yerine takmış olacaz.
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 10-02-2009 #9
valla montajında çok büyük aksilikler yaşıyoruz şu an vinç bozuldu 3 m. yüksekliğindeki kabartma harf tabelamız montajcı arkadaşlarımız 9. katta 3 saat mahsur kaldılar.Bütün florasanlar değişiyor,Işık yandığı zaman renklerde biraz açma olduğu için mavi florasan takacaz.Kısmet olursa bu hafta sonu yerine takmış olacaz.
İşte işin en çekilmez durumu bu olsa gerek. Hazırla, çiz, kes, işi bitir, iş montaja geldimi sorunlar çıktımı illet oluyor insan. Allah kolaylık versin kardeşim, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-02-2009 #10
valla aynen oyle ,sagolasın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
harf, kabartma, tabelamiz, yuksekligindeki