3 renklİ bİr İŞ renk ayrimini yaptim kroslarla birlikte baskiya nasil hazirlniyor

Kartvizit Tasarımları - 3 renklİ bİr İŞ renk ayrimini yaptim kroslarla birlikte baskiya nasil hazirlniyor ...

3 renklİ bİr İŞ renk ayrimini yaptim kroslarla birlikte baskiya nasil hazirlniyor
nuryu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nuryu

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabaalar bİrsey sorucaktim sizlere,
corelde 35*50 bir kartvizit calismasi yaptim baskiya hazirlanmasi gerek 3 renklİ bİr İŞ renk ayrimini yaptim kroslarla birlikte baskiya nasil hazirlniyor? 85*50 de 4lü montaj oldugunu biliyorum 35*50de kacli montaj yapiliyor acİl bİlgİ verİrseniz cok sevinirim
teŞekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serkanerdir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanerdir

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
baskı sen nasıl istersen öyle olur 1 cm makas payı vermen yeterli ama hesaplarken kağıttan tasaruf etmen için uygun ölçü ayarlamak lazım 4x9 olabilir buda 36 farklı kart ise olur çünki ozamanda filimden zarar edersin iş daha çok kaç farklı isim varsa ona göre montaj olur 1cm makas ve yanlardan 0,5cm payı unutma yeter
Bu mesajdan alıntı yap