30. istanbul film festivali afiş çalışmam

Afiş Tasarımı - 30. istanbul film festivali afiş çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Proje olarak yaptığım 30. istanbul film festivali afiş çalışmam. Bütün yorumlara açığım :smile::smile::smile::angel:...

ejderhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ejderhan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Proje olarak yaptığım 30. istanbul film festivali afiş çalışmam. Bütün yorumlara açığım :smile::smile::smile::angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aslında düşüncen güzel uygulamada ole ama arkası çok renkli ve 30 beyaz olması kendini göstermiyor gibi... Yinede ellerine ve emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 21-04-2011 #3
aslında düşüncen güzel uygulamada ole ama arkası çok renkli ve 30 beyaz olması kendini göstermiyor gibi... Yinede ellerine ve emeğine sağlık.
Katılıyorum :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
misek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misek(36)

Hiç Biri / Samsun

Alt 21-04-2011 #4
Ellerine sağlık ilk önce çalışmışsın emek, zaman harcamışsın. 30 çok büyük olmuş. Aslında çalışmayı yaparken çok uzaklardan hatta dilimizi bile konuşamayan okuyamayan insanların afişi görünce neyin ne olduğunu anlaması lazım. Dediğim gibi 30 çok büyük olmuş, az önce yaptığım açıklamayla bağdaştırırsak. Afişi gören şahsiyet birşeyler düşünecek ama kocaman bir 30 ve rengarenk şeritler ve istanbul süliyeti. Bu şekilde bakarsan dediğimi ve olması gerekeni anlayabilirsin. Kendi fikrim sonuçta katılınır katılınmaz..
Bu mesajdan alıntı yap
gokcell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokcell

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2011 #5
şık bir çalışma olmuş, alternatif olarak sıfırın tam ortasına bir kamera objektifi ve içine de istanbul silüeti yerleştirilirse daha çok konuya odaklanan bir çalışma olabilir, saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
DarkSide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DarkSide

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2011 #6
Arkadaşlara ek olarak,
Bu tür afişlerde typography çok önemlidir..
Düşünceniz iyi fakat typography'yi zayıf buldum..
Bu mesajdan alıntı yap
ejderhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ejderhan

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 16-05-2011 #7
aslında ilk başlarda kırmızı idi ama sonradan değiştirdim tabi kritikler doğrultusunda 30. istanbul film festivali afiş çalışmam

Ellerine sağlık ilk önce çalışmışsın emek, zaman harcamışsın. 30 çok büyük olmuş. Aslında çalışmayı yaparken çok uzaklardan hatta dilimizi bile konuşamayan okuyamayan insanların afişi görünce neyin ne olduğunu anlaması lazım. Dediğim gibi 30 çok büyük olmuş, az önce yaptığım açıklamayla bağdaştırırsak. Afişi gören şahsiyet birşeyler düşünecek ama kocaman bir 30 ve rengarenk şeritler ve istanbul süliyeti. Bu şekilde bakarsan dediğimi ve olması gerekeni anlayabilirsin. Kendi fikrim sonuçta katılınır katılınmaz..
renklerle ifade etmeye çalıştığım istanbulun bütün kültürlerin birleşiminden oluşan bir yer olduğudur 30. istanbul film festivali afiş çalışmam 30 un büyük olması akılda daha bi kalıcı olmasını düşünerek yapmıştım...

şık bir çalışma olmuş, alternatif olarak sıfırın tam ortasına bir kamera objektifi ve içine de istanbul silüeti yerleştirilirse daha çok konuya odaklanan bir çalışma olabilir, saygılar.
yorumunuz için tşk 30. istanbul film festivali afiş çalışmam

Arkadaşlara ek olarak,
Bu tür afişlerde typography çok önemlidir..
Düşünceniz iyi fakat typography'yi zayıf buldum..
Typography öyle olması malesef hocamızın isteğidir ... 30. istanbul film festivali afiş çalışmam

Bütün yorumlarınız için TŞK ederim herkese...:smile::smile::smile:
Bu mesajdan alıntı yap