30 TL'ye logo tasarımı olur mu?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - 30 TL'ye logo tasarımı olur mu? ...

canersanli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canersanli

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şöyle bir şey buldum: https://bionluk.com/ferzileyto/sirke...ayabilirim-498
Bunu reklam yapmak için paylaşmıyorum aksine eleştiriyorum. 30 TL'ye logo mu olur?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

doktor_aga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doktor_aga(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende 5 tl 30 TL'ye logo tasarımı olur mu? şaka bi yana iyice düşürüyorlar
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 13-05-2014 #3
Şöyle bir şey buldum: https://bionluk.com/ferzileyto/sirke...ayabilirim-498
Bunu reklam yapmak için paylaşmıyorum aksine eleştiriyorum. 30 TL'ye logo mu olur?
bende 5 tl 30 TL'ye logo tasarımı olur mu? şaka bi yana iyice düşürüyorlar
Hesaplarına 50 TL yatırıyoruz ve meslekten uzaklaştırıyoruz. Arada Ekmek ve gazete yardımı yaparak yani mesleklerinde başarılar diliyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap
futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 13-05-2014 #4
öyle insanlar var ki bu yaptığı yine iyiymiş. bana 100 tl site kur dediler. o sadece masrafı dedim sonra onuda fazla buldular

Çünkü meseleyi anlamamışlar. logoyu sadece bir çizgi zannediyorlar. onun şirket kimliği olduğunu düşünen yok.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikarizma30 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikarizma30

Grafiker / İstanbul

10liraya logo yapanlar'

Alt 13-05-2014 #5
Arkadaşlar ne yazık ki ucuza iş yapmanın da çivisi cıktı. 10TL'ye logo yapanlar ve yaptıranlar var. Birkaç site gördüm.maalesef ülkemizde logo kurumsal kimlik anlayışı diye bir şey yok .çok basit geliyor.Anlamıyorum ya biz çok aptalız ya da bunu yapan ve yaptıranlar çok akıllı bu nasıl ironidir. Anlamıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap