300 adet karikatur yaptirmak istiyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 300 adet karikatur yaptirmak istiyorum - Türkiye Geneli ...

odoruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

odoruk

Webmaster / İstanbul

Alt 04-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

300 adet karikatur yaptirmak istiyorum

Program/Seviye: Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Karikatur dergilerindeki format ve gorntuye sahip, photoshop formatinda 300 adet karikatur yaptirmak istiyorum. Her bir karikatur konusuz olacak sadece figur cizilecek. (Ornek figurler, Ali Sabanci, Tayyp Erdogan, Kemal Kilicdaroglu, Sisman adam vs.)
Lutfen fiyatlama verirken mevcut simdiye kadar yaptiginiz calismalari iletiniz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

300 adet karikatur yaptirmak istiyorum - Türkiye Geneli300 adet karikatur yaptirmak istiyorum - Türkiye Geneli300 adet karikatur yaptirmak istiyorum - Türkiye Geneli300 adet karikatur yaptirmak istiyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

odoruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

odoruk

Webmaster / İstanbul

Alt 06-12-2013 #3
Grafikerler.net aracilig ile basvuran arkadaslardan biri ile calismamiza basladik. Proje kapanmistir.
Tesekkur ederiz.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 06-12-2013 #4
Grafikerler.net aracilig ile basvuran arkadaslardan biri ile calismamiza basladik. Proje kapanmistir.
Tesekkur ederiz.
Hayırlısı olsun. İyi çalışmalar.